У Львові кажуть, що у Дебоя страх перед центральною владою

21.07.2011

Депутат Львівської міської ради Андрій Білорус каже, що вони прийняли на сесії заяву, у якій йдеться про те, що  влада використовує судову гілку для переслідування опозиції. Це рішення підтримала більшість депутатів Львова.

Білорус вніс цю заяву на розгляд сесії. Він представляє у львівській міській раді партію «Пора».

«Я вважаю заяву житомирського міського голови, яка з’явилась на офіційному сайті, його страхом перед центральною владою», - каже Білорус. - Львівські депутати представляють інтереси громади, тому ми вправі приймати такі звернення від імені наших виборів».

Нагадаємо, що сьогодні на офіційному сайті мерії з’явилась заява Дебоя про те, що такі рішення львів’ян - це намагання тиснути на суд.

Міські голови колективно звернулись до міських рад усіх рівнів із закликом припинити тиск на суд та зайнятись проблемами міста.

«Ми закликаємо наших львівських колег припинити тиск на суд і зосередитися на наближених до життя громадян проблем, задля вирішення яких виборці саме і обрали нас депутатами. Ми повинні показувати приклад толерантного ставлення до судової гілки влади», - передає сайт Житомирської міської ради.

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...