«Треба поговорити»? Кандидат О. Грамотенко дав пораду президенту України щодо РФ (ВІДЕО)

8.07.2019

Російський пропагандистський телеканал «Россия24» анонсував телеміст під назвою «Треба поговорити». Дмитро Кисельов, один з головних  ідеологів та «репродукторів» путінського ТБ, заявив, що цей телевізійний проект пов’яже «Россию24» з телеканалом «NewsOne» – який базується у Києві та належить людям, близьким до кума Путіна Віктора Медведчука. «Откровенный разговор между людьми давно назрел!» – так прокоментував ці наміри Д. Кисельов.

Слід нагадати, що Кисельов, який у своїх ефірах погрожував перетворити США на радіоактивний попіл, а українців безліч разів називав «фашистами» та «нацистами» – є втіленням абсолютного дна кремлівської пропаганди. Відтак телеміст одразу став сильним подразником для громадської думки в Україні. Націоналістичні та патріотичні політичні сили заявили про неприпустимість подібних телешоу, які, ні їхню думку, працюють лише на піар прокремлівських партій і деморалізують українців.

Партія «Слуга народу» опинилася у дуже двозначному становищі. З одного боку, під час президентських виборів оточення Володимира Зеленського активно експлуатувало «миротворчу» риторику – протиставляючи її «войовничому» курсу Петра Порошенка. З іншого боку, тепер Зеленський є президентом, і не реагувати на подібні виклики – значить, демонструвати очевидну слабкість та безпорадність. Моментом скористалися «Європейська солідарність та «Голос», які в ультимативній формі зажадали від Зеленського щось сказати у відповідь на сильний PR-хід Кремля.

І перші дзвіночки вже пролунали. У понеділок стало відомо, що Іван Баканов, який тимчасово виконує обов’язки голови Служби безпеки України, ініціював термінове скликання Ради національної безпеки та оборони. І. Баканов запропонував ввести жорсткі санкції по відношенню до юридичних осіб, які володіють телеканалами «112 Україна» та «NewsOne».

Олег Грамотенко є кандидатом у народні депутати України у виборчому окрузі №62 (Житомир). Тема міжнародних відносин, в тому числі відносин з РФ – лежить у сфері природних інтересів майбутнього депутата Верховної Ради. О. Грамотенко дав оригінальну пораду Володимиру Зеленському, як саме слід реагувати на пропозицію «поговорити» з боку Москви.

На думку генерального директора житомирської компанії «Тесла Енерго»,  ні про які «задушевні» розмови з країною-агресором не може бути мови, доки не звільнені наші військові моряки. Нагадаємо, у листопаді 2018 року Російська федерація вчинила акт морського піратства, напавши на кораблі ВМС України у нейтральних водах. Згідно із законними вимогами України, США, країн ЄС, а також рішенням трибуналу ООН – РФ має повернути Україні заручників та військові кораблі, на яких їх захопили.


Олег Грамотенко пропонує мешканцям Житомира відзначити 10 липня День Тесли

Саме цього дня 1856 року народився всесвітньо відомий вчений, значення ідей та винаходів якого людство досі не може ні адекватно оцінити, ні навіть тверезо проаналізувати. Деякі з винаходів Тесли багато хто вважає фантастичними – хоча вчений залишив нотатки, які вказують на практичну реалізацію цієї «фантастики» під час наукових експериментів.

Отже…

Перше. 10 липня «TeslaEnergоLLC» проведе День відкритих дверей. Для всіх охочих – екскурсія по офісу компанії, який називають одним з кращих та найбільш інноваційних у Житомирі. Пригощаємо чаєм та кавою.

Адреса: Житомир, вул. Покровська, 81, завод «Kriger», 2-й поверх.

10:00 год. – 14:30 год.

Телефон координатора: 096 592 42 42

Друге. Безкоштовна екскурсія для всіх охочих на Ганську сонячну електростанцію (Бердичівський район). Трансфер за рахунок компанії.

Виїзд зі стоянки біля заводу «Kriger» (вул. Покровська, 81):

13:00 год.

16:00 год.

Телефон координатора: 096 592 42 42

Третє. День Тесли для людей молодого, середнього та старшого віку на території гріль-клубу «Авіатик» (житомирський аеропорт). Запрошуйте своїх друзів та родичів! Трансфер за рахунок компанії.

Виїзд з площі Перемоги:

14:00 год.

16:00 год.

18:00 год.

Виїзд з автовокзалу:

14:20 год.

16:20 год.

18:20 год.

Телефон координатора: 096 592 42 42

Четверте. Прес-конференція, на якій генеральний директор компанії Олег Грамотенко оголосить про заснування грантової програми ім. Ніколи Тесли. Гранти вручатимуть на найкращі інноваційні винаходи, що мають під собою потужну гуманістичну ідею. На прес-конференцію запрошені представники посольств Данії та Сербії.

Адреса: Житомир, вул. Покровська, 81, завод «Kriger», 2-й поверх.

15:00 год. – 16:00 год.

Телефон координатора: 096 592 42 42

 П’яте. «Енергія має бути безплатною!» – любив говорити Нікола Тесла. Ми робимо перший крок до цього – і оголошуємо День Безкоштовних Трамваїв у Житомирі 10 липня. Завдяки компанії «Тесла Енерго» ви зможете весь день пересуватися на цьому виді комунального електротранспорту абсолютно безплатно. І це вже реальність, а не фантастика!


Прес-служба кандидата у народні депутати України Олега Грамотенка  

Facebook: Oleg Gramotenko 

 

Веду прямі ефіри у Facebook кожної неділі о 17:00 год. 

Спілкуйтесь зі мною особисто!

 

 

 

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...