«Свободівці» подадуть на Мороза до суду за його заяву

19.09.2011

За заяву голови Соціалістичної партії Олександра Мороза про те, що Тягнибок за гроші «регіоналів» не злазить з екранів, «Свобода» подасть до суду.

Про це «Першому» повідомив голова обласної організації «Свобода» Сидір Кізін.

«Ми вже виграли суд щодо аналогічної заяви комуністів. Зараз ми судитимемось і з Морозом», - сказав лідер житомирської «Свободи».

За його словами «Свобода» фінансується за рахунок економічної ради, у яку входять однопартійці, які мають бізнес.

«Свободі не потрібно багато грошей. У нас люди, які багато роблять за ідею. У Житомирі кімнату ми орендуємо у нашого однопартійця і це мінімальні кошти», - розповідає Кізін.

Він також зазначив, що теж намагається допомагати партії власними грошима. Кізін платить за розміщення бордів та орендує зали для проведення зібрань.

Нагадаємо, що Мороз заявив про те, що перебування «Свободи» на телеканалах спонсорує Партія Регіонів, повідомляє «Газета.ua».

«Олег Тягнибок за гроші "Партії регіонів" не злазить з телеекранів. Читає програму Соцпартії, написану ще у 1991 році. Навіть цитати у лапки не бере. Йому, мабуть, здається, що вони взяли Бога за бороду» ,- сказав Мороз.

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...