Спроба 2: на посаду голови Черняхівської РДА є новий кандидат

19.11.2019

Олександр Дубенцов став черговим кандидатом на посаду голови Черняхівської РДА.

Виправлену декларацію кандидата він подав 18 листопада.

33-річний кандидат Олександр Дубенцов у своїй декларації вказує 61,5 тис грн заробітної плати на ТОВ "Магнум Ентерпрайз". Із його резюме відомо, що він у 2019 році також працював на котлозаводі "Крігер" та на підприємстві Eurogold Industries Ltd.

У соцмережах Дубенцов активно розпощує матеріали про дружину президента Олену Зеленську, президента та губернатора Житомирської області.

Нагадаємо, перша спроба з кандидатурою на пост голови Черняхівського району в обласної влади не пройшла – Кабмін не погодив на цю посаду Людмилу Заворотнюк, яка є заступницею голови РДА.

Крім того, 18 листопада відбулося бурхливе представлення голови Бердичівської РДА - житомирський губернатор зірвався на активістів, які говорили, що президентська програма "Ліфт" не працює.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Вандал
Підозрюваний свою причетність до вчинення злочину не заперечує, однак чітко пояснити свої дії не може, оскільки, за його ж словами, перебував тієї ночі у стані...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...