Спроба 2: на посаду голови Черняхівської РДА є новий кандидат

19.11.2019

Олександр Дубенцов став черговим кандидатом на посаду голови Черняхівської РДА.

Виправлену декларацію кандидата він подав 18 листопада.

33-річний кандидат Олександр Дубенцов у своїй декларації вказує 61,5 тис грн заробітної плати на ТОВ "Магнум Ентерпрайз". Із його резюме відомо, що він у 2019 році також працював на котлозаводі "Крігер" та на підприємстві Eurogold Industries Ltd.

У соцмережах Дубенцов активно розпощує матеріали про дружину президента Олену Зеленську, президента та губернатора Житомирської області.

Нагадаємо, перша спроба з кандидатурою на пост голови Черняхівського району в обласної влади не пройшла – Кабмін не погодив на цю посаду Людмилу Заворотнюк, яка є заступницею голови РДА.

Крім того, 18 листопада відбулося бурхливе представлення голови Бердичівської РДА - житомирський губернатор зірвався на активістів, які говорили, що президентська програма "Ліфт" не працює.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
 Вже 20 років на Житомирщині діє громадська організація «Історико-патріотичне об’єднання «Пошук». З  часом, зізнаються пошуківці, роботи менше не...