«Соцінтел» показала ліцензію та готова презентувати новий рейтинг кандидатів на Житомирщині

8.10.2012

Інформація житомирських ЗМІ про те, що компанія «Соцінтел» позбавлена ліцензії не відповідає дійсності.

Про це заявив керівник соціологічних програм компанії Руслан Павленко.

Він заявив, що документи про те, що компанію «Соцінтел» ліквідували оприлюднив штаб народного депутата Віталія Журавського. Він пояснив, що у інформації, яку поширила прес-служба кандидата мова іде про іншу кампанію – «Інститут системного аналізу та впровадження соціальних проектів «Соцінтел».

Руслан Павленко зазначив: «ТОВ «Соцінтел», який я представляю як керівник соціологічних програм, благополучно існує та займається діяльністю з 2010 року. Разом з тим вищевказаний Інститут є нашим логічним попередником. Справа в тому, що команда та спеціалісти ТОВ «Інститут соціального аналізу і впровадження соціальних проектів «СоцІнтел», що успішно працювали починаючи з 90-х майже 10 років, вирішили в 2007 році реорганізувати свою діяльність. Причина - необхідність інкорпоруватись в якості структурного аналітичного відділу в серйозні вітчизняні проекти. В 2010 році ми знову почали працювати разом як незалежна дослідницька організація. Тому було прийняте рішення відновити нашу стару назву по якій нас впізнавали - ТОВ «Соцінтел».

У «Соцінтелу», який представляє Павленко, наявні усі ліцензії та дозволи на проведення діяльності.

Павленко вважає, що зараз в Україні діють схеми дискредитації не тільки соціології як науки, а й певних соціологічних компаній. Його компанія займається проведенням маркетинговими та якісними дослідженнями та локальними опитуваннями.

«В Житомирі нам пропонували оприлюднити липові рейтинги, а коли ми відмовились – почали дискредитовувати компанію. Я хотів би, щоб журналісти були уважнішими до тих компаній, які проводять дослідження. Хочеться, щоб ЗМІ перевіряли договори компаній на проведення досліджень. Ми ж оприлюднили точну вибірку, вказали похибку та чітке формулювання запитання», - пояснює Павленко.

Також він додає, що вимагатиме від прес-служби нардепа Журавського спростувати інформацію щодо його компанії.

«Навіть якщо результати соціології комусь не подобаються, їх треба сприймати та робити висновки, а не придиратись до науковців. Треба шукати проблеми не в соціології, а в своїй кампанії на окрузі. Соціологія показує кожному кандидату, що треба змінити у веденні компанії. Легко повірити у те, що ти перемагаєш, коли ти ходиш на зустрічі з людьми. Але соціологія розставляє усе на свої місця», - каже Павленко. «Незадоволені опублікованими нами результатами кандидати розпочали з нами справжню війну. Наших інтерв’юерів в області залякують, нам пропонують гроші за публікацію неправдивих даних, здійснюється тиск, надходять незрозумілі дзвінки та листи. В зв’язку з цим пропонуємо кандидатам займатись якісною передвиборчою боротьбою, - і тоді їх рейтинги будуть беззаперечні. В інший спосіб соціологію не можна переконати», - підсумовує соціолог.

Також він відзначає, що на Житомирщині було проведено дослідження із чіткою послідовністю. Мінімальна вибірка у 400 респондентів дозволяє соціологам говорити про настій на тій чи іншій території.

«Маю надію, що наші замовники нададуть дозвіл на те, аби оприлюднити свіже соціологічне дослідження по Житомирській області», - додає Руслан Павленко, соціолог компанії «Соцінтел».

 

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
На Житомирщині розпочали вакцинацію. До області доправили понад 17 тисяч доз вакцин, однак бажання її отримати висловили 3,5 тис. людей з усієї області, медиків...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...