Що зробить Олег Грамотенко з промисловими «руїнами Дрездена» у Житомирі? ВІДЕО

12.07.2019

Дрезден став руїнами після масованих бомбардувань англо-американської авіації 1945 року. Тоді у вогняному вирі загинули десятки тисяч людей. Багато хто з істориків називає ці нальоти «варварськими». Ми летимо над східними околицями мирного Житомира на цивільному гелікоптері. Бомб у нас немає. На календарі 2019 рік. Але чому знамениті колись підприємства – «Хімволокно», «Льонокомбінат», «Завод верстатів-автоматів» – так схожі на руїни Дрездена?.. 

Пілот гелікоптера Леонід Кріґер показує своєму приятелю та діловому партнеру Олегу Грамотенку масштаби руйнувань Житомира мирного часу. Кандидат у народні депутати України вражений: з повітря добре видно те, чого не побачиш із землі. Так, житомиряни знають, що ці заводи давно зупинилися, а їхнє майно розкрадене. Так, нерентабельні, збиткові, зайві, непотрібні. Але таке цинічне варварство все одно шокує. І що з усім цим робити?.. 

План дій Олега Грамотенка в українському парламенті передбачає активну діяльність по створенню технопарків у Житомирі та інших містах – де колишні промзони схожі на післявоєнний Дрезден. Що таке «технопарки» і що вони дадуть місту?

«Це майданчики, підготовлені для приходу інвесторів. Які мінімізують свої витрати на офісні приміщення, на виробничі приміщення, на підключення до мереж та комунікацій. У це потрібно вкласти працю. Ці майданчики необхідно підготувати і запропонувати інвестору!» – коментує Олег Грамотенко, кандидат у народні депутати по 62-му одномандатному округу.


Житомиру потрібне розширення виробничих потужностей, що збільшить додану вартість, зменшить безробіття і підвищуватиме загальний рівень життя городян. Створення технопарків – найкоротший і найбільш ефективний шлях досягти нового індустріального буму. «Це концепція, яку я просуваю на Заході для того, щоб привабити у Житомир справжніх виробничих інвесторів!» – додає О. Грамотенко.


В офісі компанії «TeslaEnergo», генеральним директором якої є Олег Грамотенко, практично щодня можна почути англійську, французьку, італійську чи ще якусь європейську мову. І це не просто розмови – а понад 120 000 000 євро інвестицій, вже залучених на Житомирщину за останні 3 роки. Причому зроблено це без жодної участі держави чи місцевих чиновників!  


Що можуть виробляти майбутні технопарки Житомира? Існує безліч передових технологій: дорожнє покриття з перероблених пластикових пляшок; пелети для опалення з відходів сільського господарства; 3D друк. Нарешті, виробництво сонячних панелей – у чому компанія Олега Грамотенка особливо зацікавлена. Адже «TeslaEnergo» реалізує сьогодні у Житомирській області 6 інвестиційних проектів, пов’язаних із «зеленою» енергетикою. Дві сонячні електростанції – Ганська та Іршанська – вже працюють.


Технопарки забезпечать тисячі городян новими робочими місцями з європейським рівнем оплати – і зможуть зупинити їх від виїзду за кордон у пошуках кращого життя. Спрямують багатомільйонні надходження в міський бюджет. Дадуть можливість місту самому будувати сучасну інфраструктуру: дороги, велосипедні доріжки, громадські простори, місця для відпочинку тощо.


Олег Грамотенко переконаний: тільки реальне виробництво із залученням реальних інвестицій – здатне оживити Житомир і створити тут економічне диво. «Ми вже досягли певних успіхів. Але я хочу, щоб область отримувала 120 млн. євро інвестицій не за три роки – а кожного року!» – додає кандидат у депутати Верховної Ради України від Житомира.

Прес-служба кандидата у народні депутати України Олега Грамотенка

Facebook: Олег Грамотенко

Веду прямі ефіри у Facebookкожної неділі о 17:00 год.

Спілкуйтесь зі мною особисто!


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
 Наприкінці січня до Житомира нарешті добралася зима. Зранку 29 січня пішов досить сильний сніг. Якщо у місті через тепло сніг майже одразу танув, то у...