Що зробить Олег Грамотенко з промисловими «руїнами Дрездена» у Житомирі? ВІДЕО

12.07.2019

Дрезден став руїнами після масованих бомбардувань англо-американської авіації 1945 року. Тоді у вогняному вирі загинули десятки тисяч людей. Багато хто з істориків називає ці нальоти «варварськими». Ми летимо над східними околицями мирного Житомира на цивільному гелікоптері. Бомб у нас немає. На календарі 2019 рік. Але чому знамениті колись підприємства – «Хімволокно», «Льонокомбінат», «Завод верстатів-автоматів» – так схожі на руїни Дрездена?.. 

Пілот гелікоптера Леонід Кріґер показує своєму приятелю та діловому партнеру Олегу Грамотенку масштаби руйнувань Житомира мирного часу. Кандидат у народні депутати України вражений: з повітря добре видно те, чого не побачиш із землі. Так, житомиряни знають, що ці заводи давно зупинилися, а їхнє майно розкрадене. Так, нерентабельні, збиткові, зайві, непотрібні. Але таке цинічне варварство все одно шокує. І що з усім цим робити?.. 

План дій Олега Грамотенка в українському парламенті передбачає активну діяльність по створенню технопарків у Житомирі та інших містах – де колишні промзони схожі на післявоєнний Дрезден. Що таке «технопарки» і що вони дадуть місту?

«Це майданчики, підготовлені для приходу інвесторів. Які мінімізують свої витрати на офісні приміщення, на виробничі приміщення, на підключення до мереж та комунікацій. У це потрібно вкласти працю. Ці майданчики необхідно підготувати і запропонувати інвестору!» – коментує Олег Грамотенко, кандидат у народні депутати по 62-му одномандатному округу.


Житомиру потрібне розширення виробничих потужностей, що збільшить додану вартість, зменшить безробіття і підвищуватиме загальний рівень життя городян. Створення технопарків – найкоротший і найбільш ефективний шлях досягти нового індустріального буму. «Це концепція, яку я просуваю на Заході для того, щоб привабити у Житомир справжніх виробничих інвесторів!» – додає О. Грамотенко.


В офісі компанії «TeslaEnergo», генеральним директором якої є Олег Грамотенко, практично щодня можна почути англійську, французьку, італійську чи ще якусь європейську мову. І це не просто розмови – а понад 120 000 000 євро інвестицій, вже залучених на Житомирщину за останні 3 роки. Причому зроблено це без жодної участі держави чи місцевих чиновників!  


Що можуть виробляти майбутні технопарки Житомира? Існує безліч передових технологій: дорожнє покриття з перероблених пластикових пляшок; пелети для опалення з відходів сільського господарства; 3D друк. Нарешті, виробництво сонячних панелей – у чому компанія Олега Грамотенка особливо зацікавлена. Адже «TeslaEnergo» реалізує сьогодні у Житомирській області 6 інвестиційних проектів, пов’язаних із «зеленою» енергетикою. Дві сонячні електростанції – Ганська та Іршанська – вже працюють.


Технопарки забезпечать тисячі городян новими робочими місцями з європейським рівнем оплати – і зможуть зупинити їх від виїзду за кордон у пошуках кращого життя. Спрямують багатомільйонні надходження в міський бюджет. Дадуть можливість місту самому будувати сучасну інфраструктуру: дороги, велосипедні доріжки, громадські простори, місця для відпочинку тощо.


Олег Грамотенко переконаний: тільки реальне виробництво із залученням реальних інвестицій – здатне оживити Житомир і створити тут економічне диво. «Ми вже досягли певних успіхів. Але я хочу, щоб область отримувала 120 млн. євро інвестицій не за три роки – а кожного року!» – додає кандидат у депутати Верховної Ради України від Житомира.

Прес-служба кандидата у народні депутати України Олега Грамотенка

Facebook: Олег Грамотенко

Веду прямі ефіри у Facebookкожної неділі о 17:00 год.

Спілкуйтесь зі мною особисто!


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
17 тисяч дітей в різних інтернатних закладах чекають на усиновлення в Україні. Діти продовжують перебувати у дитбудинках замість родини, а звідти часто...
Крізь біль, піт та тремтіння м’язів – у Житомирі 5 годин тривала запекла боротьба за перемогу у Чемпіонаті з кросфіту серед команд десантно-штурмових військ...