Регіонали виграють у Коростенському окрузі, комуніст – третій. РЕЙТИНГ

12.09.2012

35,2% виборців Коростенського  округу мають намір підтримати на виборах до Верховної ради висуванця Партії регіонів, бізнесмена Володимира Пехова.

Розрив між його конкурентами – висуванцем від опозиції Андрієм Озерчуком  - 14,1%  та комуністом, начальником Житомирської митниці Миколою Тимошенком – 13,2%. Ці показники – у межах похибки, переконують експерти.

Соціолог Руслан Павленко, керівник компанії «Соцінтел», яка сьогодні презентувала рейтинги партій та кандидатів по округах Житомирської області, відзначив, що в області зберігається тенденція поділу голосів виборців за партійною ознакою.

Якщо за рахунок лідерства опозиції у інших округах області перевагу отримують висуванці «Батьківщини», то у Коростенському окрузі, де лідирує Партія регіонів, відповідно перемагає Володимир Пехов.

Крім 24,5% симпатиків Партії регіонів, за бізнесмена мають намір проголосувати частина електорату КПУ, і навіть частина виборців, які підтримують опозицію та партію «УДАР».

Голосування за мажоритарника, який представляє іншу політичну силу, аніж та, за яку людина буде голосувати по партійному списку, не дивина.

«Якщо кандидат робить якісь справи, щось роздає у себе на окрузі, то виборці стають більш лояльними до його партійності» - відзначив представник «Соцінтелу».

Політолог Володимир Піньковський вважає, що не останню роль у результаті регіонала Пехова відіграє його підтримка адмінресурсом в особі мера Коростеня Володимира Москаленка. 

На другому місці в цьому окрузі – Андрій Озерчук із 14,1% голосів при підтримці «Батьківщини» в 16,6%. 

У Миколи Тимошенко - 13,2% при 15,3% виборців, готових проголосувати за КПУ.

Соціологи відзначать, що на півночі області найменший відсоток виборців, які ні за яких умов не проголосують за кандидата від Партії регіонів. Таких людей там лише 12%. 


Дослідження проводилося з 17 серпня по 5 вересня, методом особистого інтерв’ю. Кількість опитаних по кожному з округів склала 600 анкет, в загальному області 3600 респондентів. Похибка на рівні області - 1,63%, на рівні округів – 3,9%. Опитування проведене інститутом "Соцінтел" на замовлення громадської організації «Українська ініціатива».

Формулювання запитань:

Оцінка рейтингу  політичних сил: «Якби вбори до Верховної Ради відбувались у наступну неділю, за яку з запропонованих  політичних сил ви би проголосували?»

Оцінка рейтингу кандидатів до ВР: «Якби вбори до Верховної Ради відбувались у наступну неділю, кого б з кандидатів від Вашого мажоритарного округу Ви б підтримали?».


 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
 Вже 20 років на Житомирщині діє громадська організація «Історико-патріотичне об’єднання «Пошук». З  часом, зізнаються пошуківці, роботи менше не...