П'ятнадцять студентів бастували проти законів Табачника

25.05.2011

За припинення безпідставного подорожчання вартості освіти та проти можливого відрахування за плагіат пікетували сьогодні обласну державну адміністрацію біля 15 студентських активістів. Вони провели театралізовану виставу. Показали, як Табачник Азарову закон передавав.

Студенти висловили своє незадоволення новим законопроектом «Про освіту», у якому на їхню думку обмежують права студентів та викладачів.

Всеукраїнський студентський бунт проти деградації освіти розпочався сьогодні в більше ніж 15 містах України.

Студенти наголошують, що всупереч перемовинам з дієвими студентськими та молодіжними організаціями, законопроект міністерства освіти продовжує містити норми, що суттєво дискримінують абітурієнтів, студентів, викладачів.

За повідомленням «Української правди» Акції протесту проти ухвалення закону про вищу освіту провокують іноземні фонди.

Про це заявив міністр науки і освіти, молоді та спорту Дмитро Табачник, відповідаючи на відповідне питання журналістів.

"Провокує той, хто платить гроші - іноземні фонди", - зазначив він. 
  
Міністр підкреслив, що в законопроекті, який допрацьовується, враховані всі ключові пропозиції студентських організацій.

 


 
 

 

 


 
Останнє з категорії
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
У Малині хочуть викачати озеро, в якому створено унікальний підводний музей, а подивитися на його експонати з"їжджаються дайвери з усієї України, йдеться у...
 «Найкраща реклама нашій ягоді – це моя донька, яка їсть її з 11 місяців», - каже киянин Ярослав Мовчун. Вже кілька років у Брусилівському районі на...