«Прошуся до вас на роботу Президентом», - Володимир Петров знайомився із житомирянами і представляв передвиборчу програму

4.03.2019

 Без символіки, гучних політичних гасел  та охорони посеред пішохідної Михайлівської 3 березня  в оточенні  житомирян  виступає кандидат у президенти України, політтехнолог, журналіст та продюсер Володимир Петров. 

До цього встиг поспілкуватися із відвідувачами Музею космонавтики ім.С.Корольова, на який натрапив випадково, а далі планує зайти у  Михайлівський собор.

Тепер у вас є знайомий кандидат у президенти

Між тим розповідає про себе, пояснює пункти передвиборчої програми, з усіма вітається за руку. Люди такою відкритістю здивовані, адже не щодня зустрінеш на вулиці майбутнього главу держави.

Петров переконує, що це нормальна практика, коли між виборцями і кандидатом виникає дискусія, живе спілкування. Більше того, закликає наслідувати такий приклад й інших політиків, адже з людьми потрібно говорити.

«Тепер у вас є знайомий кандидат у президенти», -  каже Володимир Петров подружній парі пенсіонерів і на їх прохання залишає особистий контактний телефон. Зауважує, що змінювати його після обрання на пост Президента не збирається.

«Прошуся до вас на роботу Президентом, - це вже Петров пояснює мету свого візиту іншим перехожим, демонструючи посвідчення кандидата під № 40. – У виборчому бюлетені моє прізвище стоятиме над Порошенком».
 

У   передвиборчій програмі  - 20 пунктів

Більшість знають Володимира Петрова завдяки телевізійним шоу, але рішення будувати політичну кар’єру схвалюють. У його передвиборчій програмі  - 20 пунктів: про безкоштовний хліб та інтернет, ліквідацію державного Пенсійного фонду, обов’язкову військову службу, об’єднання церкви і держави та оголошення України православною державою, створення держпрограми розвитку мирного атома та інституту цивільних суддів, продаж землі, повернення Україні споконвічних територій, повне розформування системи МВС, скасування кримінальної та адміністративної відповідальності за крадіжку харчових продуктів на суму до тисячі гривень, тощо.

Бачу Україну проектом

 «Комусь  може здатися, що ця програма фантастична, але усі великі проекти, які врешті вдалося реалізувати і вони стали проривом, були свого часу фантастичними. Я бачу Україну певним проектом. Цілком реалістично, що  декілька людей зможуть зробити  його успішним. Нам треба усвідомити, що на шляху до цього доведеться чимось жертвувати, треба визначитися, що може дати Україна світу і в якому напрямку рухатися далі.  Необхідно вирішувати питання з пенсіями. Зокрема, мова йде про створення комерційних пенсійних фондів, а держава візьме на себе лише гарантійні зобов’язання. Маємо змиритися з тим, що подорожчання комунальних послуг не закінчиться ніколи. Все буде дорожчати і це звичайні закони ринку. Натомість, треба вчитися вкладати гроші у майбутнє, а не займатися спекуляціями на тему підвищення пенсій і зниження ціни на газ  чи електроенергію. Це принцип бізнесу і я йду до людей, щоб це донести, пояснити кожен пункт програми», - відзначає Володимир Петров.

На запитання житомирян про те, з ким планує впроваджувати свою програму,  відповідає, що команди не має. Йде у Президенти не для того, аби працевлаштовувати  друзів та розподілити між ними сфери діяльності.   

Довірив би  Супрун ще й судову реформу

«На високі державні посади треба призначати  тих, кого вважаєш своїм ворогом, можеш контролювати і посадити. Вони добре працюватимуть, бо боятимуться відповідальності, слідкуватимуть одне за одним і не будуть красти, - продовжує Володимир Петров.   – Я особисто не люблю Яценюка, але якусь посаду точно б дав йому. Так само запросив би до співпраці усіх колишніх президентів України. Були б офіційними радниками. Слухав би їх, але робив навпаки».

Серед успішних реформ у країні Володимир Петров називає медичну. Каже, що з огляду на діяльність Уляни Супрун, довірив би їй ще й судову. Перехожим пояснює, що в.о міністра охорони здоров’я зараз модно критикувати, але проблема далеко не в ній. 

«Бачу її постійно у метро. Так само бачу зміни у медичній сфері, але реформу гальмують безпосередньо лікарі на місцях. Українці мають зрозуміти, що Супрун не прийшла красти чи наживатися на них, вона прийшла працювати, ламати систему», - реагує на зауваження та скарги житомирян кандидат у президенти.

Цікавляться перехожі й баченням Володимира Петрова щодо вирішення ситуації з окупованими територіями. На його думку, повернути Крим і Донбас може  конкретна людина. Той, хто скаже: «Ви потрібні нам, ми любимо і чекаємо вас, повертайтеся».
 

З Путіним домовлятися не можна

«Повернути ці території, безумовно наші,  а головне – повернути людей, зможе Президент. Треба розуміти, що люди пішли не в Росію, вони пішли до Путіна, - говорить Володимир Петров під час візиту в Житомирі. -  Вони симпатизують йому, поділяють його думки, вірять врешті-решт. У нас має бути той, хто зацікавить і полюбить цих людей. Вони налякані, але з ними треба говорити.  Цю просвітницьку функцію на себе має взяти інтелігенція. Тут не йде мова про «ДНР», «ЛНР», адже перш за все нам важливі люди.  Треба казати їм, що тут їх чекають. Це питання не тижня, місяця і навіть не одного року. Проте весь цей час ніхто не намагався домовлятися з людьми, війна триває. З Путіним домовлятися не можна у жодному разі. Проблема у тому, що ми взагалі звертаємо увагу на те, що він хоче, реагуємо на його провокації. Але, по факту, Україна сьогодні знищує Росію. На всіх телеканалах, у всіх шоу говорять про нас. Росіяни буквально стали жити нашими питаннями і хай так буде й  надалі. Хай «Океан Ельзи» їздить туди і співає українські пісні. Хай половина російських пісень будуть українськими. Хай там їдять наш борщ і наші цукерки. Від всього цього ми лише виграємо. Щодо перемоги у війні, то треба визначитися, якою ціною ми хочемо цього досягти: ціною життя простих людей чи смертей військових РФ, ватажків терористичних організацій. Цим уже займаються наші спецслужби».

Росія монополізувала право на православну віру

На даному етапі Україна стала ще й учасником великого православного конфлікту. Окремо вирішується суперечка з Росією щодо того, хто насправді є православною державою. Оголошення України православною державою – це геополітичне питання, - пояснює Петров житомирянам. Росія монополізувала право на православну віру і протистояти їй може лише правонаступниця Київської Русі – Україна. 

«Ініціюватиму внесення змін до Конституції України щодо об’єднання церкви і держави. Православній церкві перейдуть функції Міністерства соціальної політики. Церква має стати окремим державним інститутом і виконувати соціальну функцію – опікуватися людьми похилого віку, людьми з інвалідністю, одинокими, ін. На їх базі діятимуть хоспіси, а священики стануть держслужбовцями і матимуть відповідні обов’язки», - пропонує Петров.

Загалом, вважає кандидат у президенти, держава має піклуватися про свої території, тож пропонує через дипломатичні й політичні дії повернути Україні ті землі, які перебувають під владою Польщі, Білорусії, Росії, Румунії та Угорщини.

«Можна бути маленькою країною, а можна – державою», - резюмує Петров.
 

Треба з чогось починати

Що обрати – вирішуватимуть українці вже на найближчих виборах, на які кандидат у Президенти закликає йти як на концерт, забезпечуючи максимальну явку і прозорість. Себе ж у політиці порівнює із рок-гуртом.

«Є десятки успішних рок-гуртів і коли з’являється новий, багато хто може пророкувати йому провал і невдачу, але це не означає, що навіть не варто пробувати. Треба з чогось починати, аби досягати більшого. От я почав з того, що зареєструвався кандидатом у    Президенти,  розробив передвиборчу програму, зустрічаюся особисто з людьми, аби донести до них свіжі ідеї розбудови країни. Ми вже 25 років голосуємо за тих, кого знаємо, їх обіцянки незмінні – вищі зарплати, збільшення виплат пенсіонерам і дешева «комуналка». Але це не має бути основними вимогами і потребами народу країни.  Мені не цікаво ставати Президентом, який не розуміє людей», - наголошує Володимир Петров.

Він не веде агітацію з телеекранів чи рекламних площин,  живе за кошти, зароблені від продюсерської діяльності, з виборцями   спілкується  у соцмережах, супроводжуючи  дописи хештегом #любимийпрезидент. У найближчі кілька тижнів його можна буде зустріти  на майданчиках і вулицях різних міст країни. 
 
Передвиборча програма кандидата в Президенти України-2019 Петрова Володимир Володимировича

 - Право на щоденний безоплатний хліб кожному громадянину України.
 - Право на безкоштовний інтернет у конкретних щоденних і щомісячних лімітах кожному громадянину України.
 - Єдиний податок для IT- компаній – 15% від прибутку, незалежно від місця реєстрації.
 - Внесення змін до Кримінального кодексу України. Скасування кримінальної та адміністративної відповідальності за крадіжку харчових продуктів на суму до 1 000 гривень.
 - Ліквідація державного Пенсійного фонду.
 - Пришвидшена програма розвитку недержавних пенсійних фондів, у тому числі закордонних.
 - Ініціювання внесення змін до Конституції України щодо об'єднання Церкви та Держави.
 - Оголошення України православною державою.
 - Передача Православній Церкві України функцій міністерства соціальної політики.
 - Повне розформування системи органів міністерства внутрішніх справ.
 - Створення інституту цивільних суддів, які будуть виконувати функції працівників МВС.
 - Передача частини функцій з охорони громадського порядку воєнізованим структурам Мністерства оборони України.
 - Зобов'язання кожного громадянина проходити військову службу, вміти поводитися зі зброєю, вільно зберігати зброю в домашніх умовах і бути готовим використовувати її в інтересах захисту держави, громадської безпеки, свого життя, здоров'я, життя і здоров'я своїх близьких.
 - Державна програма перегляду підсумків приватизації 90-х років.
- Реструктуризація пенітенціарної служби України.
 - Через дипломатичні, політичні та інші дії повернення Україні споконвічних територій, які зараз належать Польщі, Білорусії, Росії, Румунії, Угорщині.
 - Створення державної програми розвитку мирного атома.
- Заборона на продаж землі нерезидентам України.
- Заборона на продаж понад 100 га землі резидентам України.
- Примусова націоналізація понаднормових земель.
 
 
 
 
 
 
 

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
ДТП
Камерами відеопостереження зафіксована подія, що сталася 31 травня близько 10:25 в Житомирі, на пішохідному переході, в районі ринку «Хмільники» на Богунії. Про...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...