Прогульник Заславський обіцяє ходити на сесії Верховної Ради і все ж таки посадити літак в Озерному

9.10.2012

Михайло Заславський не відвідує сесії Житомирської міської ради та засідання земельної комісії, бо вважає, що там окрім цирку та піару нічого немає.

Про це він заявив на прес-конференції у Житомирі.

Нагадаємо, Михайло Заславський програв вибори на посаду Житомирського міського голови та став депутатом за списком «Молодіжної партії» у міській раді Житомира.

Зараз Заславський очолює  антирейтинг депутатів-прогульників. Він прогуляв більше 50% сесій міської ради та засідань постійних комісій.

На запитання журналістів, чи відвідуватиме він так само засідання Верховної Ради України у разі його обрання, він запевнив, що вправно виконуватиме обов’язки депутата.

«На сесії Верховної Ради я ходити буду. Я буду прикладати максимум зусиль, щоб вирішувати питання до сесії. Там інший рівень законотворчості. Потрібно ходити не стільки на сесії – скільки на комісії, щоб подавати законопроекти», - запевнив Заславський.

Також Заславський знову обіцяє запустити аеропорт для міжнародних вантажних перевезень.

На минулих виборах він навіть збирав паспортні дані житомирян, аби влаштувати їх на роботу в аеропорт. Багато хто повірив йому і записався на роботу. Утім, нічого окрім обіцянок, люди не отримали.

Аеропорт у Озерному – військовий, тому здійснювати перевезення, які не пов’язані із Міністерством оборони він не може по факту.

Михайло Заславський балотується до Верховної Ради по 62-му виборчому окрузі у Житомирі.

Зараз він офіційно ніде не працює.

Раніше обіймав посаду голови Святошинської РДА. За чутками, його вигнали звідти через нібито відкриті проти нього кримінальні справи.

 

Теги:

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Житомир квіти
В місті відкрили 12 тимчасових місць для торгівлі квітами. Майданчик почав працювати на вимогу людей, які займаються вирощуванням розсади та квітів у власних...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...