Пехов завалив округ пайками та насінням, - «народники»

24.04.2012

Один з ймовірних кандидатів, який буде балотуватися до Верховної Ради по Малинському округу - Володимир Пехов роздає пайки та насіння майбутнім виборцям.

Про це «Першому» повідомила прес-служба Народної Партії.

За словами прес-секретаря партії Алли Шевчук, помічники Пехова ходять по селах та складають списки людей, яким треба видати пайки та розсаду.

«Народники» кажуть, що Микола Рудченко  натомість «вибиває» бюджетні гроші на свій округ, щоб допомагати людям.

Вони переконані, що це єдиний правильний шлях збору коштів на вибори.

«Ми працюємо, щоб наші райони максимально отримали грошей з державного бюджету. І ми у цьому не бачимо нічого страшного. Наша присутність є у кожному районі на відміну від інших депутатів Верховної Ради», - кажуть у прес-службі «Народної Партії».

«Литвин та Рудченко допомагають Житомирщині, бо мають тут найвищу підтримку. Для чого їм їхати у Луганськ чи Донецьк, якщо всі звідти сьогодні сюди пруть, як монголо-татарське іго? Вони допомагають тим, хто їх підтримав на виборах», - наголошує Шевчук.

Втім, Рудченко пройшов до Верховної Ради не по мажоритарному округу, а по спискам. Тому його бажання представляти інтереси тільки однієї частини України – не виправдані.

Нагадаємо, що витрачати на виборчу кампанію гроші платників податків із державного бюджету вирішив народний депутат Микола Рудченко.

Він також планує балотуватись по одному із мажоритарних округів Житомирської області. У 2002 році, коли депутатів вибирали за мажоритарними округами, на Житомирщині округів було 6.

До одномандатного виборчого округу, який облюбував Рудченко, входили Брусиловський, Володарсько-Волинський, Коростишівський, Малинський, Радомишльський, Черняхівський райони.

Орієнтовна кількість виборців – 179,5 тисячі.

Нові межі округів офіційно затвердять наприкінці квітня. Скоріше за усе, на Житомирщині ніяких серйозних змін у порівнянні із 2002 роком, не буде.

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Школа карантин
Новий навчальний рік став справжнім викликом для шкіл. В умовах пандемії заходи безпеки там не поступаються тим, що, мабуть, є в секретних лабораторіях. Все для...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...