Павло Розенко відвідає Житомирщину

9.10.2012

10 жовтня Житомирщину відвідає провідний спеціаліст центру Разумкова Павло Розенко, кандидат у депутати від партії «УДАР Віталія Кличка», десятий номер у списку Українського Демократичного Альянсу за Реформи.

Знаний фахівець з питань пенсійного законодавства і соціальних реформ, Павло Розенко прийшов у політику зовсім молодою людиною, коли ще навчався у Київському Політехнічному інституті.

Він був одним з активістів студентського громадського руху, учасником голодування студентів у 1990 році, яке назвали «революцією на граніті», був організатором і керівником першої незалежної Української студентської спілки.

Об 11.20 ранку Павло Розенко зустрінеться з жителями Коростеня у приміщенні районного будинку Культури по вул. Івана Франка. Головна тема зустрічі – пенсійне забезпечення і соціальна політика в умовах сучасної України.

Розенко стверджує, що після виборів діючий уряд планує різко скоротити соціальні витрати. Як запобігти цьому і що може зробити партія «УДАР Віталія Кличка» для покращення стандартів життя збирається розповісти виборцям Павло Розенко.

На його думку покращити рівень життя простих українців можна лише одним способом – подолати повальну корупцію влади.

Саме ця тема буде провідною при його зустрічі з житомирянами, яка відбудеться о 15.00 в бізнес-центрі «Імперіал».

Увечері того ж дня Павло Розенко завітає до Коростишева. О 16.40 він виступить з промовою у районному будинку культури на Червоній площі, а також відповість на запитання прихильників і опонентів партії «УДАР Віталія Кличка». 

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Житомир квіти
В місті відкрили 12 тимчасових місць для торгівлі квітами. Майданчик почав працювати на вимогу людей, які займаються вирощуванням розсади та квітів у власних...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...