Опозиція зібрала 5 тисяч людей на мітингу у Житомирі

6.04.2013

 

У Житомирі на акції опозиційних сил «Вставай, Україно!» зібралося 5 тисяч людей. Такі цифри надають організатори мітингу. За підрахунками міліції, на майдані Корольова зібралося не більше двох тисяч людей.

На мітинг у Житомир приїхали лідери опозиції Арсеній Яценюк та Олег Тягнибок. Їх супроводжували депутати Верховної Ради Рустам Рапупов від партії «УДАР» та депутати від «Батьківщини» Геннадій Зубко та Сергій Пашинський. Віталій Кличко на мітинг не приїхав.

Акція «Вставай, Україно!» розпочалася з пішої ходи від площі Перемоги до майдану Корольова, де була встановлена сцена. Для мітингувальників працівники ДАІ тимчасово обмежили рух транспорту у центрі Житомира.

Перший до людей зі сцени звернувся Арсеній Яценюк. Після свого короткого виступу він надав слово Сергію Пашинському, Рустаму Раупову, Геннадію Зубку та Олегу Тягнибоку. Промови від депутатів-опозиціонерів тривали не більше трьох хвилин.

«Ми як опозиція приїхали до вас, щоб сказати, що ми зробили і що будемо робити. Головна наша ціль – це нова українська влада. Наша мета – це відставка президента та нові демократичні вибори», - сказав Яценюк.

Оплесками зустріли люди народного депутата від Житомира Геннадія Зубка. Він наголосив на тому, що завдання опозиції – це відміна пенсійної реформи.

Після виступу лідерів опозиції мітинг на майдані Корольова завершився. Люди групами почали розходитися у сторону пішохідної вулиці Михайлівської.

 

 

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
 Вже 20 років на Житомирщині діє громадська організація «Історико-патріотичне об’єднання «Пошук». З  часом, зізнаються пошуківці, роботи менше не...