«Обирайте цінності, а не мило чи тушонку», - закликав житомирян майбутній кандидат у президенти Роман Безсмертний

5.11.2018

 Роман Безсмертний в українську політику прийшов 24 роки тому. У віці 28 років його обрали депутатом Верховної Ради, а  до того працював звичайним вчителем історії.

Навесні 2018 року оголосив про  намір балотуватися на пост президента та ініціював загальнонаціональну дискусію «Велика Україна можлива!», аби поспілкуватися з людьми.

У Житомирі його зустрічали 4 листопада. У залі телецентру зібралися представники усіх районів області. Про те, що цікавить та хвилює, чим живуть і про що мріють вони відверто ділилися з Романом Безсмертним, висловлюючи симпатії та підтримку.

Саме таким, кажуть люди, має бути майбутній президент   країни  - без великих статків і бізнес-індустрії, дорогих авто і будинків, з бездоганною репутацією і чітким планом розбудови нової держави. Людина з народу, яка багато часу в політичному та громадському житті, інтелігентний та щирий, відкритий і безкомпромісний.

Перед початком зустрічі із кандидатом у президенти учасники дискусії могли переглянути біографічний фільм про нього «Країна серед вітрів».

У фільмі Безсмертний знайомить зі своєю родиною, показує батьківський будинок на Київщині, в якому мешкає і донині, робочий кабінет, розповідає про захоплення і вподобання – книги, садівництво, класична музика.

Крім цього, у рамках заходу   виступив гурт  «TaRuta», який неодноразово давав концерти для воїнів славетної 95 бригади. Також усі хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблого напередодні бійця 72 бригади – Ігора Гончаренка зі Станишівки.

Формат зустрічі передбачав короткий виступ Безсмертного із презентацією ідеї Великої України, а після цього він відповідав на запитання та коментарі з залу. Його питали про обіг землі та реформу децентралізації, звільнення Криму і Донбасу, команду, з якою планує працювати, стосунки з чинним президентом, тощо.

«Дякую, що прийшли на глибоку і серйозну розмову, яка важлива для нас всіх, - звернувся Роман Безсмертний до житомирян та мешканців області. –  Я не вважаю політику якоюсь камерною річчю. Політика  - це завжди спілкування з людьми, а дискусія – пошук істини. Не вірю, що навіть найгеніальніша людина з найкращим планом, без обговорення зможе щось на краще змінити.  Не можна вирішити проблему, якщо нема амбітної мети.  Тому я сьогодні тут, аби  познайомитися, поговорити, поділитися ідеями, попросити про допомогу. Ваше право вирішувати – допомагати чи ні, але я переконаний, що далі країна існувати так просто не може. Потрібні системні зміни, нинішні реформи – лише імітація. Держава топчеться на місці так і не зрозумівши, що потрібно не реформи впроваджувати, а будувати якісно нову модель – інший суд, іншу армію, іншу систему місцевого самоврядування і модель виконавчої влади. Вже давно між людиною і державою виросла прірва. Люди займаються самовиживанням, а державні інституції – самозбереженням. Держава має визначити головною цінністю людину і лише тоді ця прірва зникне. Майбутні вибори – це межа, яка має показати, чи готові українці йти вперед, чи залишимось назавжди у корупційному болоті. Будемо обирати між правдою і брехнею. Нам необхідно працювати над оновленням країни, абсолютним перезаснуванням держави. Країна задихається від брехні і корупції.  Треба жити не по-новому, а по правді. Нині   гасло «жити по-новому» звучить взагалі як знущання».

Безсмертний зауважив, що понад усе вірить в Україну та її народ. Якщо для Порошенка найбільша цінність  - гроші, для Тимошенко – влада, то для нього – людина.   Велика Україна, успішна держава всіх українців світу, на переконання кандидата у президенти,  -  можлива. Поки що українцям бракує єдності, ми маємо нарешті зрозуміти, що саме у різноманітності, відмінностях наша сила. Це має не розділяти, а об’єднувати. 

Зокрема, у контексті цього згадав про ситуацію на сході та півдні країни, яку можна було передбачити ще 10 років тому. Нині політик говорить, що ми маємо повернути окуповані території та вирішити дипломатичним шляхом напругу, яка накручується в Азовському морі. Для цього потрібні перемовини з Кремлем, і – сильна армія, яка є опорою будь-якої дипломатії. Політик слушно зауважує, що наші нащадки мають згадати нас із вдячністю за збережену країну, а не з претензією за розбазарені території. 

 «Ми надто дорого платимо за два кілограми гречки, даючи на виборах можливість 5 років нами керувати і обкрадати. Вибори – це серйозна річ, не легковажте. Обирайте цінності, а не мило чи тушонку, - закликав Роман Безсмертний у Житомирі. -  Особисто я заявив свою претензію і від неї не відмовляюся. Хай вони рейтинги рахують, а я буду їздити країною, спілкуватися з людьми. Результат побачимо».
 
 
 
 

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Менеджери й інженери, співробітники офісу та виробничого цеху в одному човні - це команда компанії «Кромберг енд Шуберт» на змаганнях з...