Новий кандидат в Президенти Юрій Дерев'янко. Про що він розповів у Житомирі. ФОТО та ВІДЕО

16.11.2018

Один з лідерів РНС, кандидат в Президенти України, народний депутат Юрій Дерев’янко провів зустрічі зі спільнотою «Мами Житомира», представниками IT-сектору та представив свою президентську програму мешканцям Житомира.

Про це повідомила прес-служба нардепа.

Учасники IT-сектору розповіли політику, що влада не зацікавлена у впровадження інновацій.

 «Їм не потрібні інновації. Тому що в таких системах неможливо зробити підміну інформації….Коли ми прийшли, нам сказали 160 мільйонів, умовно 100 – потрібно «відкатити»», - обурився  представник компанії «ВSI group» Олександр Безпалюк.

Учасники зустрічі також заявили про те, що IT-сектор стикається з постійним тиском: приходять «маски-шоу», влаштовують перевірки, вилучають сервери.

Дерев‘янко розповів про свій законопроект про легалізацію ринку криптовалют №9083-1, який пропонує звільнити від оподаткування учасників ринку на 10 років. На переконання політика, це створить умови для стрімкого розвитку цього ринку і залучення величезних інвестицій з усього світу.

Юрій Дерев’янко вважає, що абсолютно актуальним є питання електронного голосування  і його вже можна запроваджувати, наприклад серед учасників ОСББ, або серед усіх мешканців Житомира під час розподілення бюджету участі громади.

Під час зустрічі політик також розповів про свій план побудови цифрової держави.

«Держава має забезпечити скрізь якісний інтернет. Через технічні обмеження ми втрачаємо доступ до інформації, відстаємо в розвитку. Цифрова держава - це електронне голосування, голосування по ключових питаннях не раз в 5 років, технології які захищають всі дані. Багато проблем вирішується, коли ціль - не заробити гроші, а зробити ефективними всі процеси в державі», - переконаний він.
Представники спільноти «Мами Житомира» повідомили Дерев’янку, що не впевнені у якості вакцин, які пропонують їхнім дітям. Крім того вони повідомили, що після того, як тендер на аналізи виграла приватна фірма, аналізи крові дітям можна здавати відтепер лише з вени.

Дерев’янко вважає, що потрібно створити комунальне підприємство на базі існуючих лабораторій, власником якого буде громада міста, та якому держава перераховуватиме гроші. Крім того, він переконаний, що має бути вибір, як саме здавати аналізи: з вени, чи з пальця. Він пообіцяв звернутись до Міністерства охорони здоров’я за роз‘ясненням ситуації, що склалась в місті.
Коментуючи тему вакцинації, Дерев’янко заявив, що люди повинні мати вибір, вакцинувати своїх дітей, чи ні. Однак, за його словами, необхідно відновити довіру населення до вакцинації.

«Нам треба сконцентруватись на тому, які вакцини купуються, в якому стані, як транспортуються, зберігаються, щоб буди дотримані всі стандарти», - переконаний Дерев’янко.
Також політик презентував свою президентську програму мешканцям Житомира. Вона передбачає кардинальну побудову нової системи, а не ремонтування старої, через впровадження неоекономіки, цифрової держави, елементів прямої демократії, а також містить план припинення війни.

Нагадаємо, з 20 обласних організацій партії «РУХ НОВИХ СИЛ», які провели свої конференції, 13 організацій рекомендували підтримати кандидатуру Юрія Дерев’янка на пост Президента України від РУХУ НОВИХ СИЛ.
 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Менеджери й інженери, співробітники офісу та виробничого цеху в одному човні - це команда компанії «Кромберг енд Шуберт» на змаганнях з...