Нове покоління світових чемпіонів з плавання буде з Житомира

14.10.2014

Розпочати свій шлях з Житомира і стати світовими чемпіонами – такі плани ставлять собі молоді хлопці та дівчата, що змагалися у басейні «Авангард» на обласному чемпіонаті з плавання.

Мотивацію командам задають тренери, що надихають та виховують своїх плавців в атмосфері здорової конкуренції. Стати кращим – ось, що мотивує не лише у спорті, а й по життю.

36 медалей та наступні змагання у Львові, Білій Церкві та Миколаєві чекають на кращих зі ста учасників.

«В спорті кожне тренування на кону. Пропустив одне – втратив в рівні» - каже Микола Крук, що очолює Житомирське представництво Федерації плавання України.

На шляху до великої мети потрібна підтримка і тверда рука досвідчених провідників, що допоможуть досягнути вершин. Тренери, батьки, меценати об’єдналися разом аби допомогти хлопцям та дівчатам cтати успішними на цьому шляху.

«А чи знали ви, що успіх одних із найбагатших країн Європи, таких як Данія, Австрія та Нідерланди пов’язаний з великими інвестиціями в молодь та їхню освіту?» - говорить житомирський бізнесмен Валерій Онопрієнко, що вже не перший рік підтримує змагання. «Ще десятки років тому, вони усвідомили, що вкладення в молоде покоління матиме найбільшу віддачу як на інтелектуальному, так і економічному рівні. Розвинена молодь формує не лише суспільство професіональних працівників, а й прошарок вимогливих споживачів, які прагнуть та вимагають постійних інновацій. Я дуже хотів, аби і в нас, в Україні зрозуміли потребу і найголовніше – розпочали такі зміни і вкладення у дітей».

Ну що ж, побажаємо удачі юним плавцям та чекаємо їх за 10 років із золотими Олімпійськими медалями. 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Володимир Івановський займається створенням особливих мотоциклів, але й автомобіль у нього вийшов гарний. На автомобіль автор проекту – Володимир Івановський...
 Фінальним видовищним матчем дитячого футбольного турніру відкрили вчора, 22 серпня, оновлений стадіон «Спартак Арена», на який завітали кілька сотень...