На Житомирщині скоротять 858 чиновників

4.11.2019

Уряд скоротив граничну чисельність працівників райдержадміністрацій Житомирщини на 858 посад та частково збільшив граничну чисельність ОДА.

Відповідне рішення прийняв Кабмін України 03 листопада.

Зокрема, Житомирщина увійшла до трійки областей, яких скорочення торкнеться найбільше. Із 2374 працівників залишать 1516. Вже невдовзі у районних державних адміністраціях попередження про скорочення посад отримають 858 працівників.

У Черняхівській РДА зазначають, що скорочуватимуть передовсім вакантні посади. Тому для багатьох адміністрацій, які мають по декілька вакантних посад, такі зміни не страшні – вони не стосуватимуться "живих" людей. Однак у Бердичівській та Коростишівській адміністраціях таких різких скорочень бояться та очікують на велике невдоволення людей.

Натомість Житомирська ОДА зможе розширювати штат. Уряд затвердив граничну чисельність облдержадміністрації у кількості 712 працівників. Тоді як губернатор Бунечко представляв нову структуру ОДА у складі 589 працівників. 

Нагадаємо, на посаду керівника прес-служби в ОДА претендує 11 кандидатів.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Вандал
Підозрюваний свою причетність до вчинення злочину не заперечує, однак чітко пояснити свої дії не може, оскільки, за його ж словами, перебував тієї ночі у стані...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...