На Житомирщині селяни протестують проти продажу землі. ФОТО

18.11.2019

Близько сотні селян вийшли на акцію протесту у м. Бердичеві на Житомирщині, куди приїхав голова ОДА Віталій Бунечко представляти нову керівницю району. Люди виступають проти земельної реформи та вимагають у влади зупинити продаж землі.

Фермери вивели десятки одиниць сільськогосподарської техніки  під будівлю РДА, де 18 листопада проводить нараду губернатор.

На тракторах та іншій техніці люди розмістили плакати "Ми проти. НІ продажу землі олігархам", "Ні розпродажу української землі" та інші.

У залі фермери вигукують: "У Коломойського будете брати картоплю для армії?", "Ви ховаєте сільське господарство", "Безлад починається із землі", "Ваш закон слуг – це ганьба".

Нагадаємо, сьогодні житомирський губернатор представляє нову голову Бердичівської РДА, яка раніше працювала секретаркою в голови РДА.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Вандал
Підозрюваний свою причетність до вчинення злочину не заперечує, однак чітко пояснити свої дії не може, оскільки, за його ж словами, перебував тієї ночі у стані...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...