На Житомирщині Литвин розповів про співпрацю з ПР та лікарів для Тимошенко

21.08.2011

 

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин під час візиту Червоноармійська на Житомирщині закликав українські політичні сили до консолідації, передає «Газета.ua» з посиланням на «Інтерфакс».

"Я не відкрию великої таємниці, якщо скажу вам, що діалог у нас з Партією регіонів про співробітництво ведеться з 2007 року, з того моменту, коли були дострокові вибори", - сказав Литвин у неділю на прес-конференції в місті Червоноармійськ (Житомирська область).

Голова Верховної Ради сказав, що фракція "Народної партії" і у Раді, і в місцевих радах виконує свою роботу.

"Я говорив і скажу ще раз: я не знаю, що таке опозиція", - заявив Литвин.

"Ми в процесі діалогу, в процесі спільної роботи. Буде прийняте те рішення, яке буде співпадати з потребами країни", - зазначив спікер, відповідаючи на питання, чи буде "Народна партія вступати в Партію регіонів.

Також Литвин заявив під час прес-конференції, що Юлія Тимошенко має конституційне право на медичне обслуговування.

«Вона повинна мати право на медичний захист, медичний огляд та медичне забезпечення у відповідності до норм та правил, які діють в Україні. Сьогодні багато говорять на цю тему. Я переконаний, що на перше місце треба ставити здоров’я, а потім вже виходити із тих правил та процедур, які потрібно забезпечити».

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
 Вже 20 років на Житомирщині діє громадська організація «Історико-патріотичне об’єднання «Пошук». З  часом, зізнаються пошуківці, роботи менше не...