На Житомирщині Литвин розповів про співпрацю з ПР та лікарів для Тимошенко

21.08.2011

 

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин під час візиту Червоноармійська на Житомирщині закликав українські політичні сили до консолідації, передає «Газета.ua» з посиланням на «Інтерфакс».

"Я не відкрию великої таємниці, якщо скажу вам, що діалог у нас з Партією регіонів про співробітництво ведеться з 2007 року, з того моменту, коли були дострокові вибори", - сказав Литвин у неділю на прес-конференції в місті Червоноармійськ (Житомирська область).

Голова Верховної Ради сказав, що фракція "Народної партії" і у Раді, і в місцевих радах виконує свою роботу.

"Я говорив і скажу ще раз: я не знаю, що таке опозиція", - заявив Литвин.

"Ми в процесі діалогу, в процесі спільної роботи. Буде прийняте те рішення, яке буде співпадати з потребами країни", - зазначив спікер, відповідаючи на питання, чи буде "Народна партія вступати в Партію регіонів.

Також Литвин заявив під час прес-конференції, що Юлія Тимошенко має конституційне право на медичне обслуговування.

«Вона повинна мати право на медичний захист, медичний огляд та медичне забезпечення у відповідності до норм та правил, які діють в Україні. Сьогодні багато говорять на цю тему. Я переконаний, що на перше місце треба ставити здоров’я, а потім вже виходити із тих правил та процедур, які потрібно забезпечити».

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «Я десантник Збройних Сил України», -  майже 600 військовослужбовців строкової служби ДШВ присягнулись на вірність українському народові. Мрія отримати...
 Тисячі житомирян долучилися до святкування нового для Житомира фестивалю. Свято Михайлівської започаткував кандидат у народні депутати Гундич Ігор. Подібні...