На опозиційного кандидата Сидора Кізіна напали у Романові

8.10.2012

Кандидат від об'єднаних сил опозиції у 67-му виборчому окрузі свободівець Сидір Кізін звернувся із заявою до Романівського РВ міліції у зв'язку з перешкоджанням йому у проведенні виборчої агітації в смт. Романів.

Про це повідомляє прес-служба «Свободи»

У заяві йдеться про те, що група осіб, серед яких колишній керівник місцевої міліції, під час зустрічі Сидора Кізіна з виборцями на місцевому ринку вчинили напад та перешкоджали проведенню виборчої агітації, не давали встановити агітаційний намет, погрожували розправою над довіреними особами Сидора Кізіна.

"Провокація була заздалегідь спланована штабом провладного кандидата. Напередодні вони збирали інформацію про маршрут мого пересування. На ринку було видно, що діють за вказівкою старшого у їхній групі. Після інциденту до мене підійшли обурені поведінкою провокаторів люди і повідомили, що впізнали серед нападників колишнього керівника місцевої міліції. Правоохоронці вже знають прізвища цих людей, проводиться перевірка", - зазначив кандидат у народні депутати від об'єднаних сил опозиції Сидір Кізін.

Кізін переконаний, що це агонія провладного кандидата, який відчуває, що програв.

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Житомир квіти
В місті відкрили 12 тимчасових місць для торгівлі квітами. Майданчик почав працювати на вимогу людей, які займаються вирощуванням розсади та квітів у власних...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...