Міському голові не вистачає 43 працівника до повноти команди

12.07.2011

43 спеціаліста різних категорій не вистачає у виконавчому комітеті Житомирської міської ради. Такі офіційні цифри надали «Першому» у виконкомі. До 1 липня 2011 року залишаються вакантними посади у 21-му управлінні, департаментах та відділах. Також міський голова не може підібрати собі ще двох заступників.

За інформацією з джерел «Першого», керівництво Житомирського виконавчого комітету свідомо затягує оголошення конкурсів на вакантні посади. У міській раді говорять, що мер Володимир Дебой очікує скорочення посад у обласній державній адміністрації, щоб працевлаштувати звідти людей.

Нагадаємо, що Дебой до обрання його на посаду Житомирського міського голови обіймав посаду заступника голови обладміністрації.

У свою чергу, у міській раді пояснюють, що така ситуація з вакантними посадами склалася у зв’язку з оптимізації структури виконкому, зараз вивчається завантаженість працівників та робота підрозділів. У раді обіцяють  реорганізувати частину органів виконавчої влади.

До найближчої сесії, яка пройде 15 липня, Житомирської міської ради не винесено жодного питання про реорганізацію управлінь, відділів та департаментів.

Загальна кількість передбачених посад у Житомирському виконкомі 287. Зараз вакантними залишається 15% посад.

На момент написання цього матеріалу, ще дві людини написали заяви на звільнення — Юрій Огірчук (управління по зв’язках з громадськістю) та Артем Ражев (управління муніципального розвитку).

Теги:

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
 Вже 20 років на Житомирщині діє громадська організація «Історико-патріотичне об’єднання «Пошук». З  часом, зізнаються пошуківці, роботи менше не...