Майже половина українців – за дострокове переобрання президента, розпуск ради та уряду

9.02.2021

Більшість українців хотіли б достроково оновити склад Кабміну та Верховної ради, майже половина – переобрати президента.

Такі результати соціологічного опитування "Центру Разумкова", проведеного з 29 січня по 3 лютого.

Зокрема 54,3% респондентів підтримали б відставку уряду Дениса Шмигаля, 28% були б проти цього.

Дострокове припинення повноважень Верховної Ради й проведення дострокових виборів до парламенту підтримують 52,1% опитаних, не підтримують 31%.

Дострокове припинення повноважень президента Володимира Зеленського і проведення дострокових президентських виборів підтримали б 48,8% респондентів, не підтримали б це 34%.

Опитування проводили з 29 січня по 3 лютого 2021 року методом "обличчям до обличчя" за місцем проживання 2019 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком окупованих територій Криму та Донбасу. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...