Кандидат у народні депутати Валерій Онопрієнко підтримав дитячий майстер-клас до Всесвітнього тижня космосу

6.10.2014

У Житомирському музеї космонавтики ім. С.Корольова маленькі відвідувачі 4 жовтня власними руками із пластиліну та паперу виготовляли свої ракети. Незвичний майстер-клас для них у рамках святкування Всесвітнього тижня космосу влаштували співробітники музею.

Для присутніх перед початком роботи влаштували невеличкий екскурс в космічну історію. Зокрема, дітлахам пояснили, що саме 4 жовтня 1957 року під керівництвом Сергія Корольова було здійснено запуск першого штучного супутника Землі, який і ознаменував початок космічної ери людства.

Виявилося, що для деяких дітей ці факти вже були відомі. Більше того, вони й самі чудовово могли розповісти і про Корольова, і про будову ракети, адже в музей приходять вже не вперше.

«Важливо підтримати дітей у прагненні творчості, пізнанні чогось нового. В наш інформаційний час діти забувають про музеї і часто навіть не уявляють, що саме там можна дізнатися щось цікаве і незвідане», — відзначає Андрій Васильев.

Він  також  поділився, що подібні заходи за участю малечі влаштовують не вперше, втім цього разу діти не лише змогли створити свій космічний шедевр і гарно провести час у колі однолітків, але й отримати приємні подарунки від кандидата у народні депутати ВРУ по виборчому округу № 62, Валерія Онопрієнка.

Почесний гість забезпечив матеріалами майстер-клас і сам долучився до нього.  Розповів, що в  шкільні роки відвідував гурток, де вперше познайомився із зоряним небом, вивчав сузір’я, робив макети телескопів, шліфував лінзи.

Валерій  Васильович впевнений, що  земляки  Корольова й донині мають великий інтерес до космічної теми і подібні зустрічі лише підсилюють його. Для нього особливо приємно, що на майстер-клас зійшлося багато діток разом із батьками, а додому вони повернуться не лише з гарними враженнями і виробами, але й з подарунками – солодощами та конструкторами.

«Музей космонавтики – унікальне місце. Багато хто, мабуть, пам’ятає, як приходив сюди в дитинстві з батьками. Тут поєднується фізичний, філосовський і духовний космос, космос зоряного неба і космос людини, її духу, – каже Валерій Онопрієнко. – Чудова ідея об’єднання творчого і наукового: у художніх виставках, подібних майстер-класах та інших заходах, що проводяться в музеї. Розуміючи дитячі прагнення творчості, я був радий підтримати сьогоднішню зустріч. Найголовніше, що діти та їх батьки, змогли приємно та корисно провести вільний час вихідного дня».

Онопрієнко не виключає, що серед учасників майстер-класу можуть бути й майбутні видатні вчені та науковці, а можливість створити свою першу ракету стане поштовхом до великих відкриттів.

У цьому не сумнівається й керівництво та співробітники Музею космонавтики ім. С.Корольова і закликають до 10 жовтня  обов’язково відвідати заклад й святкові заходи, під час яких можна буде ознайомитися з експонатами, зіграти у цікаві ігри, переглянути фільми.

 

Теги:

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Володимир Івановський займається створенням особливих мотоциклів, але й автомобіль у нього вийшов гарний. На автомобіль автор проекту – Володимир Івановський...
 Фінальним видовищним матчем дитячого футбольного турніру відкрили вчора, 22 серпня, оновлений стадіон «Спартак Арена», на який завітали кілька сотень...