Кабмін не погодив призначення двох голів РДА на Житомирщині

7.11.2019

Кабмін України не погодив призначення двох голів – Черняхівської та Брусилівської РДА.

Відповідне рішення прийняв Уряд 06 листопада.

На ці посади губернатор Житомирщини рекомендував Людмилу Заворотнюк (на Черняхівську РДА) та Віктора Шкуратівського (на Брусилівську РДА) після того, як вони пройшли співбесіди.

Про представницю старої-нової влади Людмилу Заворотнюк "Перший Житомирський" вже писав. Віктор Шкуратівський працює заступником Брусилівського селищного голови. У 2010 році він від Партії регіонів балотувався до обласної ради, проте не пройшов.

Раніше голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко говорив, що "Житомирщина може стати першою областю, де разом із командою Президента одночасно запрацюють голови усіх райдержадміністрацій". Проте станом на 7 листопада на Житомирщині не призначили жодного голови РДА, тоді як 05 листопада президент підприсав низку розпоряджень про призначення голів РДА у Миколаївській області, а 6 листопада Уряд пакетно погодив призначення керівників районів по інших областях.

Нагадаємо, Баранівську РДА може очолити земельний магнат, Олевську - колишній чиновникРоманівську - перший заступник голови РДА від "старої" влади, а Коростишівську РДА - БЮТівець, заступник міського голови.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
Цьогорічна зима дивує своєю погодою. Крім плюсової температури та відсутності снігу, Житомир час від часу накриває густим туманом. Сьогоднішній день у місті...