Ігор Гундич входить до ТОП-10 кращих губернаторів. РЕЙТИНГ

31.01.2019

Житомирський губернатор Ігор Гундич посідає 7 місце у рейтингу від Міжнародного центру перспективних досліджень, - інформує "Апостроф".

Експерти проаналізували 3 ключові показники, за якими формували рейтинг – виконання Стратегії розвитку регіонів, виконання обласного бюджету, а також комунікаційна політика та медіа-активність.

ТОП-10 голів ОДА:
 - Юлія Світлична (Харківська обл.),
 - Валентин Резніченко (Дніпропетровська обл.),
 - Микола Клочко (Сумська обл.),
 - Костянтин Бриль (Запорізька обл.),
 - Валерій Головко (Полтавська обл.),
 - Сергій Кузьменко (Кіровоградська обл.)
 - Ігор Гундич (Житомирська обл.),
 - Максим Степанов (Одеська обл.),
 - Андрій Гордєєв (Херсонська обл.),
 - Валерій Коровій (Вінницька обл.).


Основу методології складають три базові компоненти: виконання та звітування про реалізацію Стратегії розвитку регіонів; виконання обласного бюджету; комунікаційна політика і медіа-активність. Максимальний бал за кожну складову рейтингу – 10 балів.

У разі відсутності на сайті інформації про виконання програми – 0 балів. Середній бал трьох компонентів аналізу є балом, що визначає місце керівника ОДА у рейтингу.

До аналізу були взяті голови ОДА, які перебувають на посаді не менше, ніж півроку. Таких губернаторів на сьогоднішній день - 17.


Зокрема, голова Житомирської ОДА Ігор Гундич:
 

 - виконання програмних документів: 0,9.

 - економічна ефективність: 3,9.

- комунікаційна політика і медіа-активність: 8,8.

Загальний бал: 4,5.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
 Наприкінці січня до Житомира нарешті добралася зима. Зранку 29 січня пішов досить сильний сніг. Якщо у місті через тепло сніг майже одразу танув, то у...