Ігор Гундич входить до ТОП-10 кращих губернаторів. РЕЙТИНГ

31.01.2019

Житомирський губернатор Ігор Гундич посідає 7 місце у рейтингу від Міжнародного центру перспективних досліджень, - інформує "Апостроф".

Експерти проаналізували 3 ключові показники, за якими формували рейтинг – виконання Стратегії розвитку регіонів, виконання обласного бюджету, а також комунікаційна політика та медіа-активність.

ТОП-10 голів ОДА:
 - Юлія Світлична (Харківська обл.),
 - Валентин Резніченко (Дніпропетровська обл.),
 - Микола Клочко (Сумська обл.),
 - Костянтин Бриль (Запорізька обл.),
 - Валерій Головко (Полтавська обл.),
 - Сергій Кузьменко (Кіровоградська обл.)
 - Ігор Гундич (Житомирська обл.),
 - Максим Степанов (Одеська обл.),
 - Андрій Гордєєв (Херсонська обл.),
 - Валерій Коровій (Вінницька обл.).


Основу методології складають три базові компоненти: виконання та звітування про реалізацію Стратегії розвитку регіонів; виконання обласного бюджету; комунікаційна політика і медіа-активність. Максимальний бал за кожну складову рейтингу – 10 балів.

У разі відсутності на сайті інформації про виконання програми – 0 балів. Середній бал трьох компонентів аналізу є балом, що визначає місце керівника ОДА у рейтингу.

До аналізу були взяті голови ОДА, які перебувають на посаді не менше, ніж півроку. Таких губернаторів на сьогоднішній день - 17.


Зокрема, голова Житомирської ОДА Ігор Гундич:
 

 - виконання програмних документів: 0,9.

 - економічна ефективність: 3,9.

- комунікаційна політика і медіа-активність: 8,8.

Загальний бал: 4,5.


 
Останнє з категорії
 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
У Малині хочуть викачати озеро, в якому створено унікальний підводний музей, а подивитися на його експонати з"їжджаються дайвери з усієї України, йдеться у...
 «Найкраща реклама нашій ягоді – це моя донька, яка їсть її з 11 місяців», - каже киянин Ярослав Мовчун. Вже кілька років у Брусилівському районі на...