«Фронт Змін» іде у Верховну Раду разом з «Батьківщиною»

7.04.2012

Партія "Фронт змін" прийняла рішення про формування єдиного списку кандидатів у депутати як на мажоритарних округах, так і за партійними списками.

Про це повідомляє "Українська правда" з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Про це заявив лідер "Фронту змін" Арсеній Яценюк на прес-конференції в суботу в Києві після політради партії.

За його словами, питання складання списку буде узгоджуватися з іншими опозиційними силами, і він буде оголошений 23 квітня, після чого об'єднана опозиція дасть прес-конференцію.

"З 220 кандидатів, які спочатку подавалися, ми передаємо на розгляд контрольної комісії тільки 38 кандидатів, які пройшли ретельну перевірку", - зазначив політик.

За словами Яценюка, на політраді в суботу також було прийнято рішення, що "кожна партія - і політична партія "Фронт змін", і політична партія "Батьківщина"- будуть мати право вето на кожного кандидата в депутати як по мажоритарному, так і по загальнонаціональному списку".

Він також додав, що інші політичні сили, які є учасниками об'єднаної опозиції, в тому числі ВО "Свобода", однозначно мають право на таке вето.

Говорячи про технічні питання участі партій в майбутніх виборах, Яценюк нагадав, що закон не дозволяє участь блоків, тому "треба буде виконати формальності закону".

"Комусь треба буде тимчасово залишити лави своєї партії, для того, щоб відновити партійне членство в ній після виборів", - сказав він.

Яценюк підкреслив, що це технічні процедури, а "політична партія "Батьківщина", як і політична партія "Фронт змін" існували і будуть існувати".

Він також нагадав, що об'єднана опозиція має намір провести до Верховної Ради 226 депутатів і таким чином обрати спікера парламенту від демократичної більшості.

Політик проінформував, що 12 травня об'єднана опозиція має намір провести форум, на якому оголосить про свої подальші дії.

Яценюк також повідомив, що на засіданні політради партії був присутній перший заступник лідера "Батьківщини" Олександр Турчинов.

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
човен
У Житомирській області з річки Уборть підняли 9-метровий старовинний човен - так звану "довбанку". Артефакт знайшли ще кілька років тому, але відкопали лише...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...