Фракція БПП в облраді перейменовується у «Рідну Житомирщину»

6.11.2019

На найближчій сесії Житомирської обласної ради Фракція БПП буде перейменовуватися у «Рідну Житомирщину».  Це питання вже узгодили в середині фракції і під час найближчої сесії це рішення має бути оголошене.

Про це «Першому житомирському» повідомив голова фракції БПП в Житомирській облраді Степан Нусбаум.

«Про перейменування можна буде говорити після сесії облради. Питання про перейменування підняли депутати фракції. Назва БПП вже вичерпала себе. Наше суспільство показало, що вимагає інших політичних підходів. У нас було декілька пропозицій щодо перейменування фракції. Ми зійшлися на тому, що не потрібно прив’язуватися до якихось політичних сил, а створити щось місцеве», - каже Степан Нусбаум.

За його словами, політик не проти того, щоб назва фракції «Рідна Житомирщина» переросла у місцеву політичну партію.

«Є багато прикладів в Україні, де люди довіряють не всеукраїнським політичним брендам, а місцевим партіям. Люди мають питати у своїх депутатів, що конкретно вони зробили для виборців», - наголосив Нусбаум.

Під час засідання фракції БПП, де було прийняте рішення перейменувати фракцію, були присутні 13 депутатів з 16, які входять до складу фракції.

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Равлики
 Равлики – давно вже популярний делікатес для гурманів, мастхев у корейській косметиці, потужний афродизіак, джерело білків, омега-3 кислоти, вітамінів А, Е, В1,...
 Близько року тому житомирянин Володимир Саванчук облаштував в орендованій кімнаті в будівлі на Домбровського лабораторію із вирощування австралійського...