Дебой просить львівську міську раду не писати звернення на захист Тимошенко

21.07.2011

 «Уся країна є свідком жорстокої політичної розправи над одним із лідерів суспільної довіри Юлією Тимошенко. Цинічний спосіб провадження судового процесу, у якому Тимошенко фактично позбавлена свого конституційного права повноцінно захищати себе, викликає справедливе обурення українців та світового співтовариства», зазначають депутати Львівської міськради у своєму зверненні, передає сайт ZAXID.NET.

Натомість у Житомирі вважають, що такі звернення – це намагання тиснути на суд.

Міські голови колективно звернулись до міських рад усіх рівнів із закликом припинити тиск на суд та зайнятись проблемами міста.

«Ми закликаємо наших львівських колег припинити тиск на суд і зосередитися на наближених до життя громадян проблем, задля вирішення яких виборці саме і обрали нас депутатами. Ми повинні показувати приклад толерантного ставлення до судової гілки влади», - передає сайт Житомирської міської ради.

Під зверненням на сайті підписаний тільки міський голова Дебой. Тому, на жаль, повний список міських голів, які підписались під цим зверненням, встановити не можна.

На офіційних сайтах Донецької, Харківської, Дніпропетровської, Одеської міських рад таких звернень від їхніх міських голів немає.

Нагадаємо, що причиною звернення стало те, що  останніми днями засоби масової інформації України поширили звернення депутатів Львівської міської ради, у якому висловлюється тенденційна оцінка судового розгляду справи колишнього прем’єр-міністра України - Тимошенко.

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...