Дебой не бачить у «перебіжчиках» керівників комунальних підприємств

24.04.2012

Сьогодні лави Партії регіонів та її фракції у міській раді поповнились 8 новини членами. До «регіоналів» перебігли Ольга Пархомчук, Володимир Тичина, Володимир Башек, Сергій Колесник, Аркадій Савіцький, Микола Приймачек та Олег Єлісєєв. До фракції "регіоналів" перейшов також Юрій Янушевич.

«Для мене дуже важливо, що ці люди перейшли свідомо. Це далеко не керівники комунальних підприємств, це і бізнесмени, і люди, які самодостатні. Головним мотивом було бажання дієво працювати на розвиток міста, на розвиток його господарського комплексу», - запевнив журналістів Володимир Дебой.

Втім, мер скоріше за усе забув, що половина із тих депутатів, які перейшли, керують комунальними підприємствами.

Володимир Тичина – директор КВРЖЕПу №4, Юрій Янушевич очолює «Міськсвітло», Володимир Башек – дитячу міську лікарню, а Олег Єлісєєв керує кінотеатром Івана Франка.

«Башек працює у комунальній установі. Це людина, яка сьогодні прив’язана до міського голови. Тому при певних розмовах йому запропонували написати заяву про вихід з фракції «Рідне місто». Він розуміє: або напише заяву, або залишить роботу», - коментувала голова фракції «Рідне місто» Віра Шелудченко.

Втім, Дебой не бачить адміністративного тиску в тому, що сьогодні ці люди перейшли до «регіоналів».

Натомість міський голова звинуватив опозиціонерів, що ті нічого не зробили у місті.

«Скажіть мені будь ласка, що побудувала опозиція? Що вона зробила доброго? Навіть сміття не змогли прибрати належним чином біля своїх територій», - сказав Дебой.

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Школа карантин
Новий навчальний рік став справжнім викликом для шкіл. В умовах пандемії заходи безпеки там не поступаються тим, що, мабуть, є в секретних лабораторіях. Все для...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...