Дебой хоче перерозподілити ринок реклами?

29.09.2011

Склад комісії з питань вивчення розміщення зовнішньої реклами в Житомирі планують затвердити на засіданні виконавчого комітету. Проект відповідного рішення опубліковано на сайті міської ради.

До складу комісії увійдуть чиновники міської ради.

Комісія створюється як дорадчо-консультаційний орган з метою вдосконалення процесу регулювання діяльності з розміщення зовнішньої реклами у Житомирі.

Така комісія вже існувала в Житомирі, втім не працювала два роки, каже директор КП «Реклама» Володимир Шуст.

У Положенні щодо роботи комісії сказано, що до її складу мають увійти спеціалісти КП «Реклама», управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища міської ради, комунального підприємства «Інспекція з благоустрою м. Житомира», державної автомобільної інспекції та інші.

Втім, в проекті рішення до складу комісії поки що не включали людини від державної автомобільної інспекції.

В асоціації зовнішньої реклами міста Житомира кажуть, що ця комісія створена з метою спрощення отримання дозволів на розміщення рекламних площин.

«Раніше ми звертались до 10 різних інстанцій за дозволами, зараз ми маємо надію, що все буде вирішуватися на одній комісії», - каже Юрій Гордін, голова асоціації.

Як говорять неофіційні джерела, така комісія створена міською радою для того, щоб перерозподілити ринок зовнішньої реклами в Житомирі.

Втім, Гордін каже, що перерозподіл – це поки що тільки чутки.

«Щодо перерозподілу ринку, то я думаю, що це трохи надумано, хоча я не виключаю цього», - каже він.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...