Бійці 10-го БТРО Житомирщини: допомога Володимира Пехова для нас дуже важлива і суттєва ®

23.10.2014

 У складі 10 батальйону територіальної оборони Житомирської області служать бійці із Лугинського, Олевського, Овруцького, Коростенського районів і міста Коростеня. Про умови, в яких їм доводиться нести службу, та про бойовий дух бійців розповів командир батальйону, полковник Василь Осипчук.

Василю Миколайовичу, у яких побутових умовах доводиться служити бійцям 10-го батальйону?

- У нас є військові намети. Але погодно-кліматичні умови тут, на місці нашої дислокації, такі, що одними наметами взимку нам не обійтися. Тому ми взялися облаштовувати покинуте приміщення дослідного центру. Поставили вікна, двері, зробили ремонт.

Багато необхідних будівельних матеріалів нам надав народний депутат Володимир Пехов, який вже неодноразово особисто приїжджав на місце нашого розташування. Крім того, він забезпечив нас твердопаливним котлом та усією системою опалення для приміщення, яке ми облаштували на зиму. Тепер ми спокійні, що наші бійці будуть взимку в теплі.

Як бійці 10-го батальйону територіальної оборони оцінюють допомогу Володимира Пехова?

- Про допомогу Володимира Пехова знають усі бійці. Скажу Вам відверто, всі вони щиро вдячні за допомогу, адже підтримка Володимира Анатолійовича дуже важлива і суттєва.

Чесно кажучи, у нас в батальйоні були бійці, які упереджено ставилися до народного депутата через його колишню фракційну приналежність. Але після того, як вони побачили постійну і суттєву допомогу Володимира Пехова, поспілкувалися з ним особисто під час його неодноразових приїздів до нас, вони змінили своє ставлення до нього. І тепер щиро прагнуть, щоб їхні рідні і близькі з Полісся, з 64-го округу, проголосували саме за такого депутата, який не словом, а ділом доводить свою турботу і увагу про людей.

Василю Миколайовичу, а чи вистачає бійцям харчів?

- Завдяки волонтерам, а також державній підтримці ми повністю забезпечені продуктами. Є все і всього вдосталь. Місцеві мешканці ще й передають нам домашню консервацію. Єдине, чого завжди хочеться, як то кажуть, і старому, і малому, незалежно від віку – це солодощів. Не вистачає нам хіба що цукерок.

Як Ви оцінюєте досягнення Президента України зі встановлення перемир’я на сході нашої держави?

- Ми повністю підтримуємо успіхи Президента України Петра Порошенка і встановлене перемир’я. Водночас бойовики продовжують обстрілювати українські позиції і ми маємо втрати. Багато хто вважає, що й нам треба відкривати вогонь у відповідь. Одначе ми самі пояснюємо, що насправді так краще. Нам треба знаходити компроміс словами, а не зброєю.

Василю Миколайовичу, що б Ви хотіли сказати чи побажати керівництву держави?

- Я хочу, щоб сторони конфлікту нарешті знайшли порозуміння. Хочеться миру і хочеться додому. Водночас ми будемо захищати незалежність і територіальну цілісність України до кінця. Це – святе. Ніколи не зробимо кроку назад! У наших бійців вистачить і сил, і зброї, і спецзасобів для того, аби захистити рідну землю від будь-яких проявів агресії як зовнішньої, так і внутрішньої. Нашу державу захищають справжні чоловіки.

Інтерв’ю підготувала Оксана Гайова

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...