Без баяну, але з реальними справами. Зять Рижука балотується в нардепи

10.06.2019

Після епічних президентських виборів у квітні 2019 р. та інавгурації нового президента Україну чекатиме ще одна не менш значуща подія  - дострокові парламентські вибори до Верховної ради ІХ скликання.

Отже, марафон розпочинається: політичні партії та претенденти-самовисуванці можуть особисто реєструвати кандидатури у народні депутати до 25 червня. Зараз важко навіть уявити те різноманіття жанрів: професій, галузей, спеціалізацій та посад майбутніх народних депутатів, які втягнуть свідомість наших громадян у вир політичної боротьби.

Дехто полюбляє іронічний гумор, хтось не тямить себе без народних інструментів, комусь до вподоби шансон, а декому не дають спокою відновлювальні джерела енергії… Кажуть, наше українське суспільство занадто політизоване – та не дарма, адже на кону не просто наше минуле -  українська історія, мова, культура, а взагалі майбутнє існування, наше місце на світовій карті, майбутні технології та розумні зважені кроки. 

Сьогодні мова піде не просто про зятя ексголови Житомирської ОДА Сергія Рижука, а про освічену, свідому людину – талановитого менеджера, фінансиста, успішного підприємця Олега Грамотенка, який у свої майже 40 років має величезний досвід управління успішними підприємствами, і на даний час займає посаду генерального директора ТОВ «Тесла Енерго», місто Житомир.

Хто особисто знайомий з Олегом Олександровичем знає, що це неординарна людина, дуже розумна і енергійна, яка працює тільки на результат і з максимальним «коефіцієнтом корисної дії».
 
Стажування в США та Королівстві Швеція дало можливість і знання перейняти світовий досвід роботи та залучити іноземні інвестиції в Україну, адже останнє його захоплення – саме сонячна енергетика і розвиток сонячних електростанцій в області. 
 
За сприяння Олега Грамотенка  на Житомирщині побудовані 3 сонячні електростанції, залучено 120 млн євро інвестицій, створені нові робочі місця для людей, які прагнуть розвивати альтернативні джерела енергії.

Але ж як тут без «ложки дьогтю», чи то діжки… Головна і неЄдина біда для України – недосконале законодавство, в купі із закорумпованістю чиновників та некомпетентністю народних депутатів…. Досить вагомий поштовх запропонувати свою кандидатуру у народні депутати. Час брати відповідальність на себе на творити нову історію України…

«Боротьба за розуми» розпочинається, варто уповати на перемогу найдостойніших!
 

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Володимир Івановський займається створенням особливих мотоциклів, але й автомобіль у нього вийшов гарний. На автомобіль автор проекту – Володимир Івановський...
 Фінальним видовищним матчем дитячого футбольного турніру відкрили вчора, 22 серпня, оновлений стадіон «Спартак Арена», на який завітали кілька сотень...