Без баяну, але з реальними справами. Зять Рижука балотується в нардепи

10.06.2019

Після епічних президентських виборів у квітні 2019 р. та інавгурації нового президента Україну чекатиме ще одна не менш значуща подія  - дострокові парламентські вибори до Верховної ради ІХ скликання.

Отже, марафон розпочинається: політичні партії та претенденти-самовисуванці можуть особисто реєструвати кандидатури у народні депутати до 25 червня. Зараз важко навіть уявити те різноманіття жанрів: професій, галузей, спеціалізацій та посад майбутніх народних депутатів, які втягнуть свідомість наших громадян у вир політичної боротьби.

Дехто полюбляє іронічний гумор, хтось не тямить себе без народних інструментів, комусь до вподоби шансон, а декому не дають спокою відновлювальні джерела енергії… Кажуть, наше українське суспільство занадто політизоване – та не дарма, адже на кону не просто наше минуле -  українська історія, мова, культура, а взагалі майбутнє існування, наше місце на світовій карті, майбутні технології та розумні зважені кроки. 

Сьогодні мова піде не просто про зятя ексголови Житомирської ОДА Сергія Рижука, а про освічену, свідому людину – талановитого менеджера, фінансиста, успішного підприємця Олега Грамотенка, який у свої майже 40 років має величезний досвід управління успішними підприємствами, і на даний час займає посаду генерального директора ТОВ «Тесла Енерго», місто Житомир.

Хто особисто знайомий з Олегом Олександровичем знає, що це неординарна людина, дуже розумна і енергійна, яка працює тільки на результат і з максимальним «коефіцієнтом корисної дії».
 
Стажування в США та Королівстві Швеція дало можливість і знання перейняти світовий досвід роботи та залучити іноземні інвестиції в Україну, адже останнє його захоплення – саме сонячна енергетика і розвиток сонячних електростанцій в області. 
 
За сприяння Олега Грамотенка  на Житомирщині побудовані 3 сонячні електростанції, залучено 120 млн євро інвестицій, створені нові робочі місця для людей, які прагнуть розвивати альтернативні джерела енергії.

Але ж як тут без «ложки дьогтю», чи то діжки… Головна і неЄдина біда для України – недосконале законодавство, в купі із закорумпованістю чиновників та некомпетентністю народних депутатів…. Досить вагомий поштовх запропонувати свою кандидатуру у народні депутати. Час брати відповідальність на себе на творити нову історію України…

«Боротьба за розуми» розпочинається, варто уповати на перемогу найдостойніших!
 

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Менеджери й інженери, співробітники офісу та виробничого цеху в одному човні - це команда компанії «Кромберг енд Шуберт» на змаганнях з...