«Батьківщина» не підтримає продаж землі у Ботанічному саду

1.08.2011

«Можна набудувати кам’яних джунглів, але легень міста нам ніколи не повернути», - говорить лідер фракції Батьківщина у Житомирській міській раді Олександр Радько.

На завтрашню сесію міськради винесено питання на надання дозволу на продаж землі у районі Ботанічного саду. Розмір винесеної ділянки – 5,3 га.

За словами Радька, у Житомирі є місця, де можна продавати землю.

- У районі аеропорту є багато земель. Там чудово можуть будуватися інвестори, - розповідає політик. – Якщо влада говорить, що там ростуть старі яблуні, то у них сьогодні є всі можливості, щоб зробити з того місця зелену зону відпочинку.

Земельно-архітектурна комісія не надала рекомендації щодо продажу цієї ділянки. У комісії не вистачило одного голосу – це був голос Олександра Радька.

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...