Автономне опалення в квартирі – це бомба, вважає Дебой

16.06.2011

Після того, як люди переходять на автономне опалення, теплові системи виходять з ладу, - стверджує міський голова Володимир Дебой. Центральна система дозволяє переходити на альтернативне паливо, а при автономному опаленні така можливість відсутня, сказав мер.

«Я думаю, що з часом пройдуть вибори, одні і другі, і ціни на газ зрівняються, а то й стануть ще більшими. І дуже накладно стане утримувати той індивідуальний котел», - заявив Дебой.

За його словами, Європа сьогодні має центральне опалення.

«Коли я зустрічався з представником Березівських котлів, то я його запитав – котел у квартирі – це добре чи погано? І він мені відповів, що хоч це і його бізнес, але якщо поставити в усі квартири котли, то це все одно що занести маленьку газову бомбочку», - розповідає Дебой.

Мер вважає, що у багатьох житомирян можуть стояти несертифіковані котли, і це буде прямою загрозою для життя сусідів.

Нагадаємо, що одним із пунктів передвиборчої програми Дебоя було встановлення автономного опалення в кожну квартиру.

 

Теги:

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...