Активісти «Відсічі» розповідали про кримінальну справу Рижука

27.08.2012

Місцеві активісти громадського руху «Відсіч» поширювали в Житомирі листівки, в яких розповіли «досягнення» Сергія Рижука за час його керівництва областю.

Про це йдеться на сайті активістів.

Зокрема, житомирянам нагадали, що Сергій Рижук вже не перший рік перебуває в політиці і ще в 2005 році, під час роботи на посту міністра агрополітики, проти нього порушували кримінальну справу, а працюючи на посаді губернатора він був причетний до земельного «дерибану» та розкрадання бюджетних коштів.

Цей кандидат, так само як і його партія, несуть відповідальність за економічні провали в країні та невиконання передвиборчих обіцянок, і в першу чергу – обіцянки про покращення життя українців. Тому, йдучи на вибори, мешканцям Житомира не варто голосувати ані за Сергія Рижука, ані за Партію регіонів, йдеться у повідомленні активістів «Відсічі».

Раніше активісти громадського руху роздавали анти агітаційні листівки про Литвина у його окрузі.

На активістів громадянського руху "Відсіч" у місті Новоград-Волинському за розповсюдження листівок проти спікера Володимира Литвина напав особисто його брат Петро Литвин, писала «Українська правда».


 
Останнє з категорії
 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 Найважливіша роль у створенні єдиної православної церкви та отриманні Томосу належить українському народу. Адже Господь почув щирі молитви українців і...
 У рамках робочої поїздки на Житомирщину Президент Петро Порошенко 17 січня взяв участь у подячному молебні за надання Томосу про автокефалію Православної...