Житомиряни 17 днів подорожували по Карелії автостопом. ФОТО

3.08.2011

Відчути на собі морок півночі захотіли два житомирянина, які взяли наплічники і відправились автостопом підкорювати Республіку Карелію.

«Ми змінили 22 автомобілі, подорожуючи автостопом – не рахуючи одного чоловіка, який таки взяв з нас грошей», - каже Володимир.

Хлопці їхали з дальнобійниками, туристами, екстрималами, зеками, п’яними водіями 17 днів. Пощастило навіть зупинити українця з Волині, який возив заробітчан під фінський кордон збирати чорниці.

Хлопців витратили 3 700 гривень, з яких 1800 пішло на квитки. За 20 днів відпочинку вони проїхали біля чотирьох тисяч кілометрів.

Перше авто, яке зупинилось, щоб підібрати туристів – дев’ятка. Пізніше коли підіймались на міфічну гору Воттоваара - зупинився джип, який дозволив закинути рюкзаки та проїхатись, стоячи на задньому бампері.

Водії, які зупинялись під час подорожі, просили розповісти свіжих українських анекдотів і ділилися своєю нелюбов’ю  до фінів.

Найбільше екстриму було тоді, коли хлопці не могли знайти дорогу з Воттоваари. Компас, куплений в «Глобалі», туристам не допоміг – стрілка крутилася і не зупинялася.

«Ми йдемо і бачимо широке болото – не можемо його перейти. Води у нас немає - помираємо від спраги, їмо тільки чорниці. Прийшлось переходити болото з рюкзаками над головою. У воді були по пояс», - розповідає мандрівник.

Але у цій подорожі хлопці не зрадили своїм поглядам – вони вегетаріанці. З водою, сухофруктами та овочевими консервами промандрували 20 днів.

Щоденник мандрівників з власними фото та відео два Володимира будуть вести на нашому порталі.

Вова, Володя та Карелія – читайте продовження в блозі.

гора Вотааваара

Хлопці переночували на міфічній горі Вотааваара

Місяць на Янісяврі

Транспорт на Вотааваару

Перехід болота

По дорозі на Біле море

По дорозі на Суккозеро

На задньому бампері джипу хлопці підіймались на гору

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
ДТП
Камерами відеопостереження зафіксована подія, що сталася 31 травня близько 10:25 в Житомирі, на пішохідному переході, в районі ринку «Хмільники» на Богунії. Про...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...