В Єгипті послабили карантин

29.06.2020

Із суботи, 27 червня, у Єгипті послабили карантин: відновили роботу кафе, театри, клуби, спортзали, а також мечеті та церкви. Скасували комендантську годину в нічний час.

Кафе в Єгипті можуть бути поки заповнені лише на 25%, кальяни лишаються під обмеженням.

Мечеті і церкви можуть проводити служіння, але влада їм поки не дозволила організовувати масові релігійні заходи на вихідних. Уряд заборонив п'ятничні мусульманські молитви в мечетях і недільні меси в церквах. Прихожан зобов'язали всередині церков і мечетей використовувати маски.

Із 1 липня Єгипет планує відновити міжнародне чартерне авіасполучення, у тому числі з Україною.

Уряд також планує відкриття важливих туристичних напрямків для міжнародних чартерних рейсів починаючи з четверга. До них відносяться південна частина Синайського півострова, де розташований курорт Шарм-ель-Шейх, також для туристів відкриють Хургаду і Марса Алам на узбережжі Червоного моря і Марса Матрух, розташований на узбережжі Середземного моря.

Читайте також: України немає в списку країн, для яких ЄС відкриє кордони з 1 липня.

Теги: Цікаво

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Косуля
У Житомирі дитинча косулі гуляло містом. Дику тварину помітила перехожа, яка поспішала на роботу. Перелякана тварина пішла за жінкою просто у її робочий...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...