У Житомирі на Михайлівській зберуться всі туристичні агенції міста

18.09.2020

Заходи з нагоди Всесвітнього дня туризму пройдуть на Михайлівській у Житомирі наступної п'ятниці, 25 вересня. Захід пройде із 12 до 19 год – на пішохідній вулиці створять локацію з усіма туристичними агенціями, а увечері проведуть концерт.

Відповідне рішення прийняли сьогодні, 18 вересня, під час засідання виконкому.

"В цьому році є бажання офіційно представити існуючий туристичний потенціал міста, а саме найпотужніші туристичні агенції міста, які створять свої окремі локації, фотозони для ознайомлення житомирян з їх можливостями, характерними особливостями в’їзного та виїзного туризму, а також налагодити з агенціями зв'язок для подальшої співпраці", – розповіла заступниця начальниці управління культури Наталія Марчук.

Так, з 18.00 год до 19.00 год в рамках проведення музичних вечорів на Михайлівській відбудеться концертна програма за участі творчих колективів міста, викладачів та студентів агроекологічного університету.

Організатори заходу зазначають, що буде забезпечено дотримання протиепідемічних заходів з урахуванням карантинних обмежень, встановлених Кабінетом Міністрів України, регіональною та місцевими протиепідеміологічними комісіями.

Довідково: День туризму встановлено Генеральною асамблеєю Всесвітньої туристської організації в 1979 році та припадає на четверту неділю вересня.

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...