У Вільнюс на море – в центр міста привезли пісок, море показуватимуть на екрані

23.06.2020

У центрі Вільнюса 23 червня відкрили штучний пляж Open Beach.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Delfi.

Для цього на Лукішкську площу привезли пісок, поставили шезлонги і "відтворили" море на … екрані.

Туристи і місцеві можуть тут не тільки позасмагати упродовж дня, почитати книгу чи відпочити після роботи, а й спостерігати на величезному екрані за морем чи просто подивитися фільми і шоу.

На Open Beach є всі необхідні атрибути - лежаки, парасолі, волейбольний майданчик, роздягальня і навіть робочі місця з безкоштовним інтернетом.

"Всілякі обмеження відкривають нові можливості. Після того як були закриті кордони, з'явилася можливість відпочивати в Вільнюсі і заново відкрити для себе місто. А то, що пляж відкрився на Лукішкській площі, нагадує нам велику радість святкування свободи. Наповнений життям штучний пляж - це заява Вільнюса про те, що свобода здобула перемогу", - сказав мер міста Ремігіюс Шімашюс.

Пляж площею 1660 кв. м з понеділка насипають на площі, сюди привезли близько 300 куб. м піску. Пляж буде діяти все літо. До кінця липня поруч з ним буде стояти величезний екран, на якому вечорами будуть показувати фільми, серіали, концерти, а вдень - види з Балтійського моря.

Теги: Цікаво

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
човен
У Житомирській області з річки Уборть підняли 9-метровий старовинний човен - так звану "довбанку". Артефакт знайшли ще кілька років тому, але відкопали лише...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...