Туреччина планує відкрити кордони для громадян України з 15 липня

23.05.2020

Уряд Туреччини планує дозволити прямі перельоти із України вже з 15 липня цього року.

Про це інформує турецьке видання TurizmGuncel.

Міністерство культури і туризму та Міністерство охорони здоров’я Туреччини рекомендують прийняти рішення про дозвіл на польоти з України в Туреччину та навпаки починаючи з 15 липня.

За попередньою інформацією, дозвіл на польоти поширюватиметься на усі турецькі летовища, а не тільки на туристичні напрямки. У виданні зазначають, що для відновлення регулярного авіасполучення між країнами необхідні дзеркальні рішення української влади.

Нагадаємо, що Туреччина відкриває свої кордони з 10 червня, а польоти будуть дозволені шляхом укладення взаємних домовленостей із країнами, які досягли успіху в боротьбі з Cavid-19. Зі свого боку українська влада повідомила про можливу дату відновлення роботи пасажирської авіації – 15 червня.

Нагадаємо, що Україна та Грузія досягли взаємно згоди про відновлення пасажирського авіаційного сполучення починаючи з 1 липня.

Теги: Цікаво

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...