Кіпр відкриває кордони для українців з 1 квітня

24.03.2021

Із 1 квітня українці можуть подорожувати до Кіпру.

Для цього потрібен негативний ПЛР-тест, зроблений за 72 години до відльоту, а потім ще один по прибуттю в аеропорт. Після повернення з Кіпру українці теж повинні здати ПЛР-тест або пройти 14-денну самоізоляцію.

Про відкриття кордонів повідомили в заяві представництва міністерства туризму Кіпру.

Зокрема, із 1 квітня подорожі без вимоги проходження карантину будуть дозволені всім подорожуючим, що пройшли тестування та мають підтверджену відсутність COVID, і що не перебували у тісному контакті з особами з підтвердженим випадком.

Подорожуючим з України (допоки країна перебуватиме в "червоній" зоні), треба буде здавати ПЛР-тест за 72 години до відльоту, а потім ще один – по прибуттю, в аеропорту.

Далі мандрівник їде до готелю й до нього приходить повідомлення з результатом тесту. Якщо результат негативний, відпочинок можна продовжити.

Діти до 12 років звільнені від проходження тестування. Діти віком від 12 до 18 років повинні будуть проходити тестування згідно із чинним протоколом.

Нагадаємо, Республіка Кіпр не відкрила в’їзд для українських туристів з 1 березня. Влада Кіпру пояснила, що відклала рішення про відкриття кордонів для туристів із низки країн, в тому числі з України, через побоювання щодо нових штамів коронавірусу.

Теги: Цікаво

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...