Іспанія готується приймати туристів із березня 2021 року

8.12.2020

Іспанія сподівається почати приймати туристів вже із березня 2021 року.

Про це повідомляє УП з посиланням на The Local.

Наразі всі, хто прибуває до Іспанії, повинні представити негативний тест на Covid-19, взятий менш ніж за 72 години до поїздки. Проте в Іспанії сподіваються, що весною від тестування відмовляться.

Національне туристичне агентство Іспанії Turespaña представить нову кампанію "безпечна подорож", мета якої спонукати відпочиваючих повернутися в країну, надавши їм всю останню інформацію та поради з безпеки.

"За допомогою цієї кампанії ми хочемо позиціонувати туристичний бренд Іспанії як фактор, що впливає на безпеку подорожей, і внести зробити внесок у формування впевненості у туристів в тому, що вони знову приїдуть в нашу країну", - сказав міністр промисловості, торгівлі та туризму Реєсо Марото.

Ця кампанія обійдеться приблизно в 2 мільйони євро і, як очікується, триватиме до тих пір, поки вживаються заходи з профілактики коронавірусу.

Теги: Цікаво

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Житомир квіти
В місті відкрили 12 тимчасових місць для торгівлі квітами. Майданчик почав працювати на вимогу людей, які займаються вирощуванням розсади та квітів у власних...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...