Діти залишаться без таборів, якщо не допоможуть спонсори

31.05.2011

Більше двохсот житомирських дітей чекають на старт соціального проекту дворові табори «Наші діти!». Проект засновано для того, щоб зайняти дітей, які залишаються у місті, у літню пору року.

За спонсорські гроші та з допомогою студентів-волонтерів дітям з житомирських дворів організовують активний відпочинок: влаштовують екскурсії, ходять у кінотеатри та проводять навчальні студії.

Організатор дворових таборів Людмила Єршова  ще не може сказати точно, чи відбудеться цей проект цього року. Все буде залежати від роботи волонтерів та готовності спонсорів підтримати проект.

«Коли ми говоримо про фінансування, то маємо на увазі допомогу бізнесменів у наданні певних послуг. Хтось може безкоштовно надати кінотеатр, а хтось надати автобус для екскурсій», — сказала вона.

Єршова також зауважила на тому, що студенти ще не закінчили навчання у ВУЗах і не можуть повноцінно включитися у роботу.

«Активна робота почнеться з середини червня. Ми активно будемо з волонтерами шукати підтримки та займатися організацією. Зараз не можу сказати, чи нам це вдасться», — сказала організатор.

Якщо організаторам дворових таборів вдасться віднайти спонсорів, то це буде п’ятий ювілейний табір. Минулого року в таборі відпочило більше 200 дітей. 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Житомир квіти
В місті відкрили 12 тимчасових місць для торгівлі квітами. Майданчик почав працювати на вимогу людей, які займаються вирощуванням розсади та квітів у власних...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...