Дружина Дзідзьо продемонструвала відмінний прес на Житомирщині

7.09.2020

Співачка Ярослава Хома, також відома як Slavia, продовжує мандрувати Україною і досліджувати мальовничі місця.

Цього разу дружина Дзідзьо побувала на Житомирщині в урочищі Кам'яне Село. На своїй сторінці в Instagram співачка поділилася красивими світлинами, де вона позує біля гігантських валунів.

"Таємниче Кам'яне Село. Як і коли тут з'явилися величезні валуни досі залишається загадкою. Єдине, що знають вчені - глибам понад мільярд років. Місцеві кажуть, що каміння – це сліди присутності інших цивілізацій. Камінь - компас "Розбита хлібина". Він розколовся точно вказуючи на частини світу. А ви знали, що у нас є такі цікаві місця?" - написала знаменитість.

Сама ж Ярослава у обтислому топі та лосинах тілесного кольору викликала неабияке захоплення своїх шанувальників. Фанати похвалили її струнку фігуру і відмінний прес.

 

 

Теги: Цікаво

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Порно
Правоохоронці викрили 36-річного жителя Житомира у збочених діях відносно дітей. Його підозрюють у причетності до виготовлення та розповсюдження в соцмережі фото...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...