Довідка про вакцинацію від Covid може стати вимогою для в'їзду в ЄС

21.12.2020

У ЄС не виключають, що у майбутньому надання посвідки про вакцинацію від коронавірусної інфекції стане вимогою для в'їзду в Європейський Союз.

Про це повідомив представник України при Європейському Союзі Микола Точицький, – пише УНІАН:

"Я не виключаю, що власне це і буде одним із головних елементів для того, щоб представники й громадяни третіх країн перебували на території Європейського Союзу. Не виключаю, бо в принципі, що тоді має лежати в основі, окрім рівня захворюваності й, звісно, посвідки про те, що ти провакцинований сертифікованою вакциною для держав-членів ЄС".

Спочатку хочуть дочекатися перших результатів вакцинування в країнах-членах Євросоюзу, і лише тоді визначаться щодо необхідності  надання сертифікату про вакцинацію для в'їзду українців на територію ЄС.

Поки ж у ЄС не планують пом'якшувати запроваджені обмеження на в'їзд для іноземних громадян, в тому числі українців.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Житомир квіти
В місті відкрили 12 тимчасових місць для торгівлі квітами. Майданчик почав працювати на вимогу людей, які займаються вирощуванням розсади та квітів у власних...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...