Для подорожей до Туреччини тепер потрібен ПЛР-тест

26.12.2020

Із 28 грудня 2020 року до 1 березня 2021 року Туреччина пропускатиме мандрівників тільки із наявним негативним ПЛР-тестом, зробленим не пізніше, ніж за 72 години до перетину кордону.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Hurriyet.

Із 28 грудня Туреччина вимагатиме негативні ПЛР-тести від всіх мандрівників, які прибувають авіатранспортом, і починаючи з 30 грудня – від мандрівників, які прибувають також наземним і морським транспортом.

"Ті, хто не представить негативний тест на прикордонному посту при в'їзді в нашу країну, будуть поміщені в карантин за адресами, де вони проживають. Цей захід діятиме до 1 березня 2021 року", - йдеться в повідомленні МОЗ Туреччини.

Нові заходи щодо мандрівників необхідні у зв'язку із зростанням числа випадків захворювання в усьому світі і прискоренням пандемії.

Досі Туреччина лишалася однією з небагатьох країн, яка допускала туристів без істотних обмежень.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Житомир квіти
В місті відкрили 12 тимчасових місць для торгівлі квітами. Майданчик почав працювати на вимогу людей, які займаються вирощуванням розсади та квітів у власних...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...