Політика
3.05.2012
Опора не побачила порушень під час формування округів на Житомирщині

Спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА проаналізували межі кожного, в результаті чого констатують сумнівну ефективність утворення 52 виборчих округів (20%). Серед переліку округів, у яких виявлені порушення, немає жодного округу житомирської області.

Підприємець заборгував Пенсійному фонду понад 100 тис. грн.
3.05.2012

Директор приватної агрофірми Володарсько-Волинського району упродовж декількох років не сплачував страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування. Підприємець заборгував Пенсійному фонду 109 тис. грн. 

З українським дипломом не можливо влаштуватися в іноземну компанію
3.05.2012

 Голова Житомирської обласної організації «Фронт Змін» Геннадій Зубко вважає, що українським вищим навчальним закладам потрібно надати більше прав у самоврядуванні.

Найкращого дільничного визначили на Житомирщині
3.05.2012

Кращим з кращих було оголошено старшого лейтенанта міліції дільничного інспектора Малинського МВ Віктора Зубка. Він в усіх запропонованих конкурсних завданнях показав себе справжнім професіоналом та відмінним фахівцем, що не просто володіє знаннями й навичками, але й вміло застосовує їх на практиці.

Допоможіть встановити обставини смерті людини!
3.05.2012

Правоохоронцями Малина встановлюються обставини смерті 34-річного жителя Радомишльського району Шимка Олега Владиславовича. Чоловів 25 квітня цього року, близько 22 години, вийшов з дому та зник безвісті.  

У Гідропарку готуються до відкриття купального сезону. ВІДЕО
3.05.2012

 «Ми плануємо відкрити додатково два питних фонтанчики на центральній алеї та поставити дві душеві кабіни на дорослому пляжі», - розповідає директор парку Володимир Черниш. 

Голову райдержадміністрації судитимуть за хабарництво
3.05.2012

Колишній голова райдержадміністрації за виділення земельної ділянки вимагав і отримав хабар у вигляді 60 тис. доларів США. Також під час слідства було викрито у хабарництві виконувача обов’язків начальника відділу Держкомзему та трьох пособників, зокрема, депутата районної ради та двох непрацюючих осіб.   

Міліція відпустила додому агресивного підлітка, який камінням та палицею вбив свою односельчанку
2.05.2012

Хлопець забив її палицею та камінням і відтягнув у воду.

Пояснити свої дії він не може.

 

Завтра у більшості шкіл Житомира пролунають останні дзвоники
2.05.2012

Майже в усіх школах Житомира завтра пролунають останні дзвоники.

Зміщення графіку закінчення школи для випускників зумовлено тим, що вже з 15 травня для них розпочнеться перша сесія зовнішнього незалежного оцінювання.


Межі мажоритирних округів визначені: частину Житомира віддали Чуднову
2.05.2012

 Межі мажоритарних округів на чергові вибори 2012 року до Верховної ради визначені. Центральна виборча комісія утворила на Житомирщині 6 мажоритарних округів.

Частина Богунії та Крошня відносяться до одномандатного округу №67 з центром у селищі міського типу Чуднів.

 

Перукарі з Михайлівської хочуть кримінальної справи проти заступника мера
28.04.2012

Перукарню Ефект міська влада намагається висилити з приміщення міськвиконкому девять місяців. Перукарня заборгувала  за оренду приміщення до бюджету Житомира 119 тисяч гривень.

Міністр аграрної політики Микола Присяжнюк задекларував за минулий рік 7,96 млн. грн.
28.04.2012

Дохід сім\'ї Присяжнюка (дружина, дві дочки і син) у 2011 році склав 586 тис. грн, зокрема: дохід від підприємницької і незалежної професійної діяльності — 574 тис. грн, дохід від відчуження цінних паперів і корпоративних прав — 12 тис. грн.

На Житомирщині згоріли відразу 4 маршрутних мікроавтобуси. ВІДЕО.
28.04.2012

Згоріти могли не тільки мікроавтобуси, а й будинок господаря, оскіль ки о 3 ночі  усі спали. На сполох забив випадковий таксист.

 

Азарову зараз не подобається житомирська траса. ВІДЕО.
28.04.2012

«Ви дуже вимогливі. Цю трасу закінчать до 20 травня. Зараз вона мені теж не подобається», - відповів Азаров на питання.

Житомирщина має найгірше приміщення онкодиспансеру в Україні
28.04.2012

Існуючий заклад, де проводиться обстеження та лікування хворих на злоякісні новоутворення, має сучасне обладнання для обстеження та лікування хворих, але його приміщення знаходиться в аварійному стані. До того ж, забезпеченість ліжками - одна з найнижчих в Україні.

 
Школа карантин
Новий навчальний рік став справжнім викликом для шкіл. В умовах пандемії заходи безпеки там не поступаються тим, що, мабуть, є в секретних лабораторіях. Все для...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...