Місто
17.08.2011
Азаров відкриє електричку Житомир-Київ

Швидкий експрес підвищеного комфорту долатиме відстань між Житомиром і Києвом за півтори години без зупинок. Купити квитки можна буде у внутрішніх касах вокзалу. Знижки будуть тільки для інвалідів 1 групи та ветеранів війни. А студенти і пенсіонери на поїзді підвищеного комфорту зобов\'язані платити повну ціну.

На центральному телеканалі розкажуть про зеків, які стають успішними
17.08.2011

«Зараз поки ми бачили короткий анонсований ролик. Поки ми не побачимо всієї передачі нічого сказати про моральність не можемо», - сказали у експертній комісії журналісту «Першого».

У Житомирі втопилися діти
17.08.2011

У Житомирі на вулиці Київське шосе, 43а під час відпочинку на місцевій водоймі (розмірами 20×50 м. та глибиною 3 м.), де купання заборонене, зникло дві дитини, повідомляє головне управління МНС області.

Рижук визнав, що держава забула про життя простих громадян
17.08.2011

«Ми працювали якось більше напоказ, аби догодити світові, Європі і при цьому забули про життя наших громадян», - розповідає голова Житомирської адміністрації Сергій Рижук в інтерв’ю газеті «Житомирщина».

Дебой вважає отримання субвенцій від держави своєю заслугою
17.08.2011

«Коли я на прес-конференції в числі показників господарювання назвав 6 млн. грн. допомоги від держави на ремонт житлового фонду міста, то мені зі скепсисом заперечили: "Так то ж субвенції!". Мовляв, це ж просто. Але те "просто" сьогодні вдається одержати далеко не кожному обласному центру», - сказав Житомирський міський голова.

Наступного тижня у Житомирі очікуються затори – Азаров поїде дивитись на картоплю
17.08.2011

Миколу Азарова наступного тижня чекають на Житомирщині, повідомляють «Коментарі» з посиланням на «Уніан».

У Житомирі не замовляли показ чорного піару проти Тимошенко
16.08.2011

Житомирська обласна державна телерадіокомпанія не отримувала розпорядження поставити в ефірну сітку фільм "Вкрадений попкорн" - чорний піар проти Юлії Тимошенко.

«Тобі слово»: разом шукаємо рішення проблем
16.08.2011

Ми переконані, що треба бути не тільки інформаційними, але і корисними людям. Ми хочемо чути тебе.

«Тобі слово» - це можливість кожного розповісти «Першому» про свої проблеми.

Ми впевнені, що разом буде значно простіше знайти рішення.

У Житомирі владі не подобається критика в Інтернеті
16.08.2011

Дебою прикро за ті засоби масової інформації, які по відношенню до міської влади налаштовані за будь-що знаходити "чорного кота" у темній кімнаті навіть тоді, коли цього "кота" там немає.

Скоро пройде остання "Невесомость" у цьому році
16.08.2011

Остання "Невесомость" цього року пройде традиційно під Левковом. У ній візмуть участь одні з найкращих dnb-представників України та світу і подарують гарний сет на The Rave Open-Air "НЕВЕСОМОСТЬ 7"

Дебой переконаний, що без дружби з Рижуком місто деградує
16.08.2011

 Міський голова запевняє, що від його дружби з Рижуком місто тільки виграє.  

У Житомирській області розпочався призов до армії
16.08.2011

У внутрішні війська МВС - 5,5 тисяч осіб, ще 1,1 тисяч осіб будуть проходити службу в Державній спеціальній службі транспорту.

У Житомирі хочуть запустити нічний тролейбус
16.08.2011

 В якості експерименту міська влада планує запустити нічні тролейбуси, вартість проїзду в яких буде складати 5 гривень, повідомляє обласне телебачення.

Водій «Пежо», який вдарив міліцейський бобик, боїться залишитись винним
15.08.2011

«Я рухався по головній дорозі, ліворуч від мене був великий транспортний засіб, чи то тролейбус, чи то автобус. Я продовжував рухатись і побачив УАЗ патрульної служби, який здійснював поворот в бік автовокзалу і перегородив мені дорогу. Я почав гальмувати, але не зміг уникнути зіткнення», - розповідає про аварію учасник ДТП.

ДАІ відтепер перевірятиме технічний стан автомобілів на дорогах
15.08.2011

ДАІ контролюватиме справність машин прямо на дорогах. Про це заявили у прес-службі УДАІ. У Житомирській області таких спеціальних авто поки немає. У ДАІ "Першому" повідомили, що техніку ще чекають.

 
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
 Наприкінці січня до Житомира нарешті добралася зима. Зранку 29 січня пішов досить сильний сніг. Якщо у місті через тепло сніг майже одразу танув, то у...