Політика
2.05.2012
Межі мажоритирних округів визначені: частину Житомира віддали Чуднову

 Межі мажоритарних округів на чергові вибори 2012 року до Верховної ради визначені. Центральна виборча комісія утворила на Житомирщині 6 мажоритарних округів.

Частина Богунії та Крошня відносяться до одномандатного округу №67 з центром у селищі міського типу Чуднів.

 

Перукарі з Михайлівської хочуть кримінальної справи проти заступника мера
28.04.2012

Перукарню Ефект міська влада намагається висилити з приміщення міськвиконкому девять місяців. Перукарня заборгувала  за оренду приміщення до бюджету Житомира 119 тисяч гривень.

Міністр аграрної політики Микола Присяжнюк задекларував за минулий рік 7,96 млн. грн.
28.04.2012

Дохід сім\'ї Присяжнюка (дружина, дві дочки і син) у 2011 році склав 586 тис. грн, зокрема: дохід від підприємницької і незалежної професійної діяльності — 574 тис. грн, дохід від відчуження цінних паперів і корпоративних прав — 12 тис. грн.

На Житомирщині згоріли відразу 4 маршрутних мікроавтобуси. ВІДЕО.
28.04.2012

Згоріти могли не тільки мікроавтобуси, а й будинок господаря, оскіль ки о 3 ночі  усі спали. На сполох забив випадковий таксист.

 

Азарову зараз не подобається житомирська траса. ВІДЕО.
28.04.2012

«Ви дуже вимогливі. Цю трасу закінчать до 20 травня. Зараз вона мені теж не подобається», - відповів Азаров на питання.

Житомирщина має найгірше приміщення онкодиспансеру в Україні
28.04.2012

Існуючий заклад, де проводиться обстеження та лікування хворих на злоякісні новоутворення, має сучасне обладнання для обстеження та лікування хворих, але його приміщення знаходиться в аварійному стані. До того ж, забезпеченість ліжками - одна з найнижчих в Україні.

У Житомирі зі сміття робитимуть скульптури
28.04.2012

 Національне прибирання акції "Зробимо Україну чистою" вперше проводили рік тому. Того разу до цієї події по Україні залучити 22 тисячі учасників. В цьому році очікують, що на прибирання вийде в 5 разів більше людей.

Юрія Камишного на створення картин надихає енергія світу
28.04.2012

Любов’ю до українського села, закоханістю в рідну природу, світлом і добром наповнені картини талановитого житомирського художника Юрія Камишного. Побачити їх можна у виставковій залі Будинку художника, де 27 квітня відкрилась персональна виставка митця „Погляд у минуле”. 

Зацвів яблуневий сад, на місці якого хочуть збудувати «Епіцентр»
28.04.2012

Лідери опозиційних партій пропонують землі ботанічного саду, де влада заявляла про будівництво «Епіцентру», залишити зеленою зоною.

Як допомогти школяреві пережити екзамени
28.04.2012

Аби допомогти школярам якомога легше пройти цей складний період, психологи радять підбадьорювати дітей, допомагати у підготовці й підвищувати впевненість у собі. 

Водолаз-браконьєр ловив раки у забороненій зоні житомирської греблі
28.04.2012

Невідомий чоловік у водолазному костюмі раз за разом пірнав у воду поблизу греблі. Проте, такий спосіб добування раків та перебування стороннього у санітарній зоні греблі є грубим порушенням встановлених обмежень. 

Житомирська міліція працюватиме у посиленому режимі
28.04.2012

У перс-службі кажуть, що всі масові заходи передбачають посилені заходи безпеки громадського порядку. Правопорядок на житомирських вулицях забезпечуватимуть додаткові наряди. Зокрема, під час проведення масових заходів.

Результати змагань з баскетболу за програмою Спортивних ігор студентів вузів Житомирщини
28.04.2012

26 квітня завершились змагання з баскетболу за першість міста серед вищих навчальних закладів, жіночих і чоловічих команд. 

Мер Дебой ділився досвідом по переробці сміття у Житомирі на форумі у Львові
27.04.2012

«Житомир підійшов до вирішення цієї проблеми поетапно. На разі ми ведемо переговори зі шведською компанією щодо можливості добування біогазу на полігоні по захороненню твердих побутових відходів», – повідомив керівник міста.

У футбол на автомобілях гратимуть У Житомирі
27.04.2012

"Буде декілька команд, які гратимуть "на вильот". Ми влаштовуватимемо короткі матчі, до першого забитого голу. Хто пропустив – вибуває із змагань. В кожній команді буде не менше, ніж по дві машини. Це буде дуже цікаво – забити гол на автомобілі, та ще коли пускаєш машину "із заносом" 

 
човен
У Житомирській області з річки Уборть підняли 9-метровий старовинний човен - так звану "довбанку". Артефакт знайшли ще кілька років тому, але відкопали лише...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...