Подорожі
10.11.2012
Вихідні під Житомиром: київський канал UBR розхвалює Дениші

 

Це не схід, але зовсім близько від Києва, і тут теж є на що подивитися. Це невелике село, в якому живе близько тисячі чоловік. Але недалеко від будинків є, по-перше, руїни палацу Терещенко, а по-друге - абсолютно незрівнянні скелі.

 

Студенти політеху масово хапають застуду на парах
10.11.2012

У Житомирському державному технологічному університеті досі не увімкнули опалення, жаліються студенти в соцмережі Facebook.


 

Житомирська красуня Даша Петрова їде представляти Україну в Прагу
10.11.2012

«У конкурсі взяли участь більше тисячі дівчат. У фінал вийшли 16, — розповідає Дар\'я Петрова по телефону. — Програма конкурсу була традиційною: запитання учасницям, дефіле у вечірніх сукнях і в купальниках. Я на сцені поводилася дуже впевнено, бо не раз брала участь у конкурсах краси. Досвід допоміг перемогти. Частину виграшу перерахую в дитячий будинок Богунського району Житомира».

 

У Радомишлі закінчився Міжнародний єврейський месіанський пасторський ретрит
10.11.2012

Понад 170 людей стали учасниками Міжнародного єврейського месіанського пасторського ретрата, пише сайт Єврейської общини.

Житомирські депутати хочуть голосувати кнопками: купили спеціальну систему за 285 тисяч гривень
10.11.2012

 

Електронну систему голосування для депутатів Житомирської міської ради придбали у Хмельницької фірми за 285 тисяч гривень.

 

У Житомирі утримувати кондитерський цех в рази дешевше, аніж у столиці
10.11.2012

На скільки вигідно займатись кондитерським бізнесом у різних регіонах України підрахував сайт «Экономические известия».

 

Хлопчик якого побив вітчим помер у Житомирській лікарні
9.11.2012

Як повідомлялося раніше, увечері 6 листопада в приймальне відділення обласної лікарні було доставлено 6-річний хлопчик з численними важкими травмами. В ході перевірки з\'ясувалося, що дитину жорстоко побили. 

Мер Коростеня потрапив у рейтинг незвичайних мерів, а Дебоя туди не взяли
9.11.2012

Мер Коростеня Володимир Москаленко потрапив до рейтингу найбільш незвичайних мерів України, який опублікувала газета «Сегодня».


Журавський став депутатом, а Малин лишився без тепла
9.11.2012

Поки новообраний депутат Журавський святкує свою перемогу, місто Малин, яке є центром його округу, лишилось без тепла.

Інвестори прогнозують житомирському страртапу вартість у 100 мільйонів доларів
9.11.2012

Колишній програміст української армії з Житомира Руслан Синицький реалізував мрію фрілансерів - стартап «на відстані», знайшовши в мережі однодумців Олексія Скутіна з Томська і Костянтина Александрова з Воронежа. Стартап має назву Jelastic.

 

Слухачі академії при президенті похвалили лекцію Рижука про індиків
9.11.2012

Слухачі Національної академії державного управління при Президентові України хвалять лекції нашого губернатора Сергія Рижука.

 

Хто буде наступним мером Житомира, - прогнози експертів
9.11.2012

 

Хто із ймовірних кандидатів на пост міського голови матиме шанси виграти чергові вибори, з якими проблемами буде стикатись кожен із кандидатів, і чи будуть на мерських виборах несподіванки, про це ми говорили із житомирськими експертами та політологами.

 

Карликові ялинки з Житомирщини готують киянам
9.11.2012

Всі дерева мають бути промарковані спеціальним електронним чіпом-ярликом. За цими чіпами правоохоронці знаходять браконьєрів, які незаконно вирубують ялинки на свята. У минулому році в  Житомирі продали більше 70 тисяч ялинок перед Новим роком.

Люди вирізають корів через ціну на молоко, а в ОДА бачать покращення
9.11.2012

У обласній адміністрації хваляться тим, що Житомирщина посідає 4-те місце в державі за кількістю валової продукції, яку виробили сільськогосподарські підприємства.

Заступниця Дебоя прибрала відверті фото з соцмереж
9.11.2012

Перший заступник міського голови Житомира Галина Семенець прибрала із соціальних мереж усі особисті фотографії. Зараз у її аккаунті в Однокласниках немає жодної фотографії.

 
На Житомирщині розпочали вакцинацію. До області доправили понад 17 тисяч доз вакцин, однак бажання її отримати висловили 3,5 тис. людей з усієї області, медиків...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...