Різне
4.05.2012
За розпалений вогонь на природі можна отримати штраф 170 гривень

 У Житомирському МНС попереджають, що за неправильно розведене багаття на природі порушника оштрафують на 170 гривень.

Порушників відловлюють і штрафують лісівники.

Міліціонери накрили декілька залів гральних автоматів на Житомирщині
4.05.2012

З початку поточного року на Житомирщині працівниками міліції  задокументовано 11 фактів заняття гральним бізнесом. За 9 з них порушені кримінальні справи. Всього вилучено 179 одиниць грального обладнання.

У Житомирі на підтримку Тимошенко поки ніхто не голодує
4.05.2012

Сама Юлія Тимошенко голодує вже 15 день, п\'є тільки воду, практично не пересувається і дуже схудла. Нагадаємо, що по всій Україні на знак солідарності з Тимошенко голодують більше 50 громадян.

Актор житомирського театру став заслуженим діячем культури Польщі
4.05.2012

 Напередодні свята Дня полонії і поляків, які проживають за кордоном, а також Дня Конституції Польщі, сусідня країна відзначила голову Житомирської обласної громадської організації "Польське культурно-освітнє товариство", художнього керівника Польського театру та Польської студії театральної імені Ю.І.Крашевського у Житомирі, провідного майстра сцени Житомирського обласного академічного музично-драматичного театру Миколу Варфоломєєва.

9 травня складуть зірку з ліхтарів біля Монументу Слави
3.05.2012

Також у цей день буде проведено епізод відтворення бою Великої Вітчизняної війни членами військово-історичного клубу «Червона зірка» та учасниками історико-патріотичного об’єднання «Пошук».

Влада знову буде просити стихійних торговців, щоб ті пішли з тротуарів
3.05.2012

Вкотре обговорювати питання стихійної торгівлі будуть у міській раді. Для цього о 16.00 у сесійній залі зберуться представники фракцій та груп. О 17.00 до них мають підійти самі торговці із вулиці Хлібної.

Опора не побачила порушень під час формування округів на Житомирщині
3.05.2012

Спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА проаналізували межі кожного, в результаті чого констатують сумнівну ефективність утворення 52 виборчих округів (20%). Серед переліку округів, у яких виявлені порушення, немає жодного округу житомирської області.

Підприємець заборгував Пенсійному фонду понад 100 тис. грн.
3.05.2012

Директор приватної агрофірми Володарсько-Волинського району упродовж декількох років не сплачував страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування. Підприємець заборгував Пенсійному фонду 109 тис. грн. 

З українським дипломом не можливо влаштуватися в іноземну компанію
3.05.2012

 Голова Житомирської обласної організації «Фронт Змін» Геннадій Зубко вважає, що українським вищим навчальним закладам потрібно надати більше прав у самоврядуванні.

Найкращого дільничного визначили на Житомирщині
3.05.2012

Кращим з кращих було оголошено старшого лейтенанта міліції дільничного інспектора Малинського МВ Віктора Зубка. Він в усіх запропонованих конкурсних завданнях показав себе справжнім професіоналом та відмінним фахівцем, що не просто володіє знаннями й навичками, але й вміло застосовує їх на практиці.

Допоможіть встановити обставини смерті людини!
3.05.2012

Правоохоронцями Малина встановлюються обставини смерті 34-річного жителя Радомишльського району Шимка Олега Владиславовича. Чоловів 25 квітня цього року, близько 22 години, вийшов з дому та зник безвісті.  

У Гідропарку готуються до відкриття купального сезону. ВІДЕО
3.05.2012

 «Ми плануємо відкрити додатково два питних фонтанчики на центральній алеї та поставити дві душеві кабіни на дорослому пляжі», - розповідає директор парку Володимир Черниш. 

Голову райдержадміністрації судитимуть за хабарництво
3.05.2012

Колишній голова райдержадміністрації за виділення земельної ділянки вимагав і отримав хабар у вигляді 60 тис. доларів США. Також під час слідства було викрито у хабарництві виконувача обов’язків начальника відділу Держкомзему та трьох пособників, зокрема, депутата районної ради та двох непрацюючих осіб.   

Міліція відпустила додому агресивного підлітка, який камінням та палицею вбив свою односельчанку
2.05.2012

Хлопець забив її палицею та камінням і відтягнув у воду.

Пояснити свої дії він не може.

 

Завтра у більшості шкіл Житомира пролунають останні дзвоники
2.05.2012

Майже в усіх школах Житомира завтра пролунають останні дзвоники.

Зміщення графіку закінчення школи для випускників зумовлено тим, що вже з 15 травня для них розпочнеться перша сесія зовнішнього незалежного оцінювання.


 
човен
У Житомирській області з річки Уборть підняли 9-метровий старовинний човен - так звану "довбанку". Артефакт знайшли ще кілька років тому, але відкопали лише...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...